یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
فرمانده انتظامي لرستان تشریح کرد؛

فرمانده انتظامي استان گفت: پليس با برقراري امنيت پايدار و مبارزه با مفاسد اقتصادي و مقابله با باندهاي قاچاق مي‌تواند زمينه تحقق اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل را به وجود آورد.

کد خبر: ۱۸۶۷۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۳

به گزارش لرسو؛ سردار "محمد قنبري" در بازديد از انتظامي شهرستان دوره چگني، با اشاره به شعار سال 95 مبني بر «اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل» گفت: فرامين مقام معظم رهبري و فرماندهي کل قوا ، چراغ راه کارکنان نيروي انتظامي است و تاکيد ايشان بر مبارزه جدي با قاچاق کالا و تامين امنيت ، نشان دهنده موضوع امنيت به عنوان بستر تحقق اقتصاد مقاومتي است.

وي با اشاره به تلاش مضاعف پليس در جهت تحقق اين شعار در مبارزه با قاچاق کالا ، مواد مخدر و  تامين امنيت، تصريح کرد: اقتصاد مقاومتي رسيدن به نقطه مطلوب و واقعي پيشرفت است.

قنبري پديده قاچاق را از موانع مهم رشد و شکوفايي هر کشور دانست و افزود: رسانه ها با ايجاد نگرش مثبت در افکار عمومي نسبت به نهادهاي مجري امنيت، مي توانند ياريگر پليس و نهادهاي امنيتي در اجراي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي در جهت تامين فضاي امنيت و آرامش براي فعالان اقتصادي داخلي باشند.

فرمانده انتظامي لرستان اضافه كرد : مسئله اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل در جزء جزء زندگي يک ايراني نمايانگر است و بايد با همت مضاعف و برنامه ريزي صحيح ، همياري و حمايت  همه جانبه از اقتصاد داخلي در اجراي هر چه بهتر اين امر مهم ، کوشا باشيم .

وي ادامه داد: در سال اقتصاد مقاومتي بايد مصرف بهينه را مورد توجه جدي قرار داده و با پرهيز از زياده روي ها و اجراي برنامه هاي مطلوب با هزينه هاي پايين و استفاده از كالاهاي داخلي به فرمايش  مقام معظم رهبري  ، در سال جاري عمل کنيم .

قنبري تحقق شعار اقتصاد مقاومتي را نيازمند همت و اراده همگاني دانست و افزود : امنيت ، اساس فعاليت هاي اقتصادي است و پليس  به عنوان متولي برقراري نظم و امنيت ، وظيفه بسيار مهم و اساسي را در تحقق اين مهم در سطح جامعه دارد ، چرا كه اقتصاد مقاومتي از مهمترين مباحثي است که مي‌تواند جامعه را از مشکلات و مسائل اقتصادي برهاند.

فرمانده انتظامي لرستان با بيان اين كه اصلاح الگوي مصرف ، ازمصاديق مهم  اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتي است ، تصريح كرد : استفاده بهينه از منابع و ساير ملزومات و ما يحتاج زندگي بايد در همه سازمان ها و ادارات به عنوان يک اصل قرار بگيرد و همه بر اساس موازين اسلامي رفتار کنيم .

وي در پايان گفت : براي استقلال همه جانبه در عرصه هاي مختلف کشور وقتي مي توانيم موفق عمل کنيم که با بهره گيري از ظرفيت هاي داخلي و اعتماد به جوانان ، به استقلال و خودباوري برسيم.

منبع: روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان

انتهای پیام/


مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: