امروز: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو
فرمانده انتظامي لرستان تشریح کرد؛

فرمانده انتظامي استان گفت: پليس با برقراري امنيت پايدار و مبارزه با مفاسد اقتصادي و مقابله با باندهاي قاچاق مي‌تواند زمينه تحقق اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل را به وجود آورد.

کد خبر: ۱۸۶۷۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۴۳

به گزارش لرسو؛ سردار "محمد قنبري" در بازديد از انتظامي شهرستان دوره چگني، با اشاره به شعار سال 95 مبني بر «اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل» گفت: فرامين مقام معظم رهبري و فرماندهي کل قوا ، چراغ راه کارکنان نيروي انتظامي است و تاکيد ايشان بر مبارزه جدي با قاچاق کالا و تامين امنيت ، نشان دهنده موضوع امنيت به عنوان بستر تحقق اقتصاد مقاومتي است.

وي با اشاره به تلاش مضاعف پليس در جهت تحقق اين شعار در مبارزه با قاچاق کالا ، مواد مخدر و  تامين امنيت، تصريح کرد: اقتصاد مقاومتي رسيدن به نقطه مطلوب و واقعي پيشرفت است.

قنبري پديده قاچاق را از موانع مهم رشد و شکوفايي هر کشور دانست و افزود: رسانه ها با ايجاد نگرش مثبت در افکار عمومي نسبت به نهادهاي مجري امنيت، مي توانند ياريگر پليس و نهادهاي امنيتي در اجراي برنامه هاي اقتصاد مقاومتي در جهت تامين فضاي امنيت و آرامش براي فعالان اقتصادي داخلي باشند.

فرمانده انتظامي لرستان اضافه كرد : مسئله اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل در جزء جزء زندگي يک ايراني نمايانگر است و بايد با همت مضاعف و برنامه ريزي صحيح ، همياري و حمايت  همه جانبه از اقتصاد داخلي در اجراي هر چه بهتر اين امر مهم ، کوشا باشيم .

وي ادامه داد: در سال اقتصاد مقاومتي بايد مصرف بهينه را مورد توجه جدي قرار داده و با پرهيز از زياده روي ها و اجراي برنامه هاي مطلوب با هزينه هاي پايين و استفاده از كالاهاي داخلي به فرمايش  مقام معظم رهبري  ، در سال جاري عمل کنيم .

قنبري تحقق شعار اقتصاد مقاومتي را نيازمند همت و اراده همگاني دانست و افزود : امنيت ، اساس فعاليت هاي اقتصادي است و پليس  به عنوان متولي برقراري نظم و امنيت ، وظيفه بسيار مهم و اساسي را در تحقق اين مهم در سطح جامعه دارد ، چرا كه اقتصاد مقاومتي از مهمترين مباحثي است که مي‌تواند جامعه را از مشکلات و مسائل اقتصادي برهاند.

فرمانده انتظامي لرستان با بيان اين كه اصلاح الگوي مصرف ، ازمصاديق مهم  اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتي است ، تصريح كرد : استفاده بهينه از منابع و ساير ملزومات و ما يحتاج زندگي بايد در همه سازمان ها و ادارات به عنوان يک اصل قرار بگيرد و همه بر اساس موازين اسلامي رفتار کنيم .

وي در پايان گفت : براي استقلال همه جانبه در عرصه هاي مختلف کشور وقتي مي توانيم موفق عمل کنيم که با بهره گيري از ظرفيت هاي داخلي و اعتماد به جوانان ، به استقلال و خودباوري برسيم.

منبع: روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان

انتهای پیام/


مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: