یادداشت و تفسیر
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید مهدی محمدی
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور اختصاصی/
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور
آرشیو
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران لرستان؛ سرزمین جاذبه‌های ناشناخته و بکر/
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر گزارش/
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر
آرشیو

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان از افتتاح پایگاه اورژانس 115 در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد خبر داد.

کد خبر: ۱۸۸۳۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۷

به گزارش لرسو؛ فرزاد محمدی اظهار داشت: به منظور ارتقاء وضعیت ایمنی و بهداشت در شهرکها و نواحی صنعتی و علاوه بر اهمیت دادن به بحث حریق و پایگاه‌ آتش‌نشانی به ایجاد پایگاه‌ 115 و مرکز فوریت‌های پزشکی، در شهرک صنعتی شماره 2 خرم آباد اقدام نمودیم.

 

وی گفت: 150 متر مربع زمین در داخل شهرک به این پایگاه اختصاص داده که تا زمان آماده سازی آن یک واحد ساختمانی دردر اختیار آنها قرار داده شده است و این پایگاه دارای یک دستگاه آمبولانس با تجهیزات روز و نیروی متخصص امداد می باشد.

 

محمدی افزود: علاوه بر این مقرر شد از هر واحد صنعتی مستقر در شهرک یک نفر بعنوان نماینده امدادگران ، در دوره آموزشی کمک‌های اولیه و آشنایی با موارد حوادث مرتبط با کار را که توسط مرکز 115 بصورت رایگان برگزار می شود شرکت کنند.

 

وی اظهار داشت: تا کنون اگر عارضه و آسیبی در واحدهای صنعتی به کارگر وارد می شد و دارای قید فوریت و حیاتی بود زمان رسیدن اورژانس و نیروهای امداد تا محل یعنی از داخل شهر تا شهرک صنعتی طولانی بود و گاهاً هم دیر می شد که با رایزنی ها و پی گیری های به عمل آمده توانستیم این مشکل را به حداقل برسانیم.

 

محمدی در پایان ابراز داشت: تاکنون 5 دستگاه ماشین آتش نشانی به همراه ایستگاه در شهرکها مستقر نموده ایم که در صدد هستیم کلیه شهرکها نیز به ماشین آتش نشانی و ایستگاه آن و همچنین پایگاه اورژانس 115 مجهز شوند ما علاوه بر اینکه حافظ سرمایه صنعتگران هستیم به فکر جان آنان و کارگرانشان نیز می باشیم. 

منبع: روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: اورژانس 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: