امروز: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش

حسین علیاری و حجت نورمحمدی از فرهنگیان استان لرستان در هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی که با هدف توسعه وتعمیق فرهنگ تولید محتوای آموزشی الکترونیکی ، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرایند یادگیری، تولید مواد و رسانه های یادگیری متناسب با نیاز معلمان و دانش آموزان و استفاده از آنها در فرایند تدریس یادگیری، زمینه سازی برای مشارکت فعال معلمان، مربیان در تولید و بهره برداری از مواد و رسانه های یادگیری برگزار شد موفق به کسب 2رتبه کشوری شدند.

کد خبر: ۱۹۵۱۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۸

به گزارش لرسو؛ رئیس گروه تحلیل و محتوای آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش لرستان با اعلام این خبر افزود : یک هزارو 50 اثر از فرهنگیان، دانشجومعلمان و دانش آموزان سراسر استان به دبیرخانه جشنواره واصل شد که پس از داوری 125 اثر برگزیده به دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت متبوع ارسال شد . عذری ساکی خاطر نشان کرد : در بین 5 هزار آثار ارسالی از سراسر کشور 60 اثر از بین استانها انتخـاب شد که سهـم برگزیـده و منتخب استان لرستان 2 نفر از همکاران فرهنگی آموزش و پرورش ناحیه دو خرم آباد و شهرستان دلفان بود.

وی ادامه داد : تولید درس افزارهای آموزشی متناسب با موضوعات کتب درسی ، تولید اجزای آموزشی متناسب با موضوعات کتاب های درسی ، تولید نرم افزارهای پرورشی و قرآنی در حوزه آموزش و پرورش، تولید نرم افزارهایی در حوزه تربیت بدنی، سلامت و مراقبت از آسیب های اجتماعی و تولید نرم افزار های بازی و سرگرمی آموزشی با تأکید بر مفاهیم کتاب های درسی از مهمترین محورهای هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی بود .

ساکی در پایان تصریح کرد : مراسم اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان سوم شهریور ماه سال جاری در مدرسه دارالفنون تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
علی علیزاده
|
|
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
0
1
تبریک میگم به حجت نورمحمدی کارشناس ارشد کامپیوتر و از فرهنگیان آموزش و پرورش شهرستان نورآباد. البته ایشان الشتری هستند

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: