امروز: پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش

بدنبال درج خبری در فضای مجازی و شبکه اجتماعی مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر کشور نسبت به آن واکنش نشان داد.

کد خبر: ۱۹۸۹۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱

به گزارش لرسو و به نقل از سفیر افلاک اواخر شهریور ماه گذشته یک دوره اردوی اعضای جوانان هلال احمر شهرستان اندیمشک به مقصد لرستان و شهرستان خرم آباد برای بازدید از اماکن تاریخی لرستان برگزار می‌شود.

 

در این اردو هلال احمر لرستان با نیز با استفاده از توان خود سعی در میزبانی شایسته مهمانان دارد و بخشی از ظرفیت مهمانسرای موجود جمعیت استان را نیز برای اقامت در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

 

در جریان یکی از بازدید‌ها، بین اعضای جوانان هلال احمر اندیمشک و تعدادی شهروندان خرم‌آبادی اختلافاتی به وجود می‌آید که در نهایت منجر به درگیری می‌شود.

 

بدنبال این موضوع،برخی از اعضای هلال احمر خوزستان و با رهبری خود اعضای هلال احمر اندیمشک، پیامی جعلی و بی اساسی را در شبکه اجتماعی منتشر کردند که این پیام در چند روز گذشته در بین کانال های تلگرامی و شبکه اجتماعی استان نیز به طور گسترده پخش شد که موجی از اعتراضات را نسبت به برخورد سازمان جوانان با این موضوع به همراه داشت.

 

پیامی که در آن سازمان جوانان هلال احمر کشور انتخاب لرستان به عنوان مقصد اردوهای تفریحی ممنوع کرده است و از سایر استانها خواسته است تا اطلاع ثانوی به لرستان سفر نکنند.

 

برای روشن شدن این موضوع پایگاه خبری سفیر افلاک با مدیر روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر کشور ارتباط برقرار کرد که  مسعود آسیما در این رابطه گفت: پیامی که از سوی سازمان جوانان منتشر شده از اساس جعلی است.

 مسعود آسیما

وی اظهار کرد: مطلبی که در شبکه های اجتماعی به نقل از سازمان جوانان منتشر شده است به هیچ عنوان از سوی ما تولید و منتشر نشده است.

 

آسیما بیان کرد: حتماً از سوی سازمان جوانان، با افراد خاطی که نسبت به انتشار این پیام مبادرت داشت‌اند برخورد می‌شود و نتیجه آن نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

 

ساعتی بعد از پیشنهاد پایگاه خبری سفیر افلاک به مدیر روابط عمومی سازمان جوانان کشور، این سازمان اطلاعیه‌ای را که در زیر می خوانید منتشر کرد.

 

متن  اطلاعیه روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

به اطلاع می‌رساند، در روزهاي گذشته، در شبکه‌های مجازی، خبری به نقل از سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در خصوص درگیری در اردوی جوانان شهر اندیمشک در شهر خرم آباد منتشر شده، که بدینوسیله اعلام می‌گردد چنین خبری توسط پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر منتشر نشده است.

 

 

 

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: اردو هلال احمر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: