امروز: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
تحلیلگر سیاسی در گفتگو با لرسو:

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به کشتار وحشیانه مردم بی‌پناه یمن توسط آل‌سعود گفت: مدعیان حقوق بشر با در پیش‌گرفتن بی‌تفاوتی نسبت به اینگونه مسائل، عملاً فضایی را برای این رژیم در جهت ادامه دادن به جنایاتش ایجاد کرده‌اند.

کد خبر: ۱۹۹۶۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۳

«علی یوسفوند» در گفتگو با خبرنگار لرسو اظهار داشت: جنایات آل‌سعود در کشتار مردم یمن، نشان از خوی شیطانی آنان دارد.

وی با اشاره به کشته و زخمی شدن 700 یمنی در بمباران‌ اخیر یمن توسط عربستان، افزود: رژیم سعودی بدون هیچ دلیل عقلانی به یمن حمله کرده و مردم بی‌گناه را به خاک و خون می‌کشد و این با هیچ منطق و قانون بین‌المللی سازگار نیست.

این تحلیلگر سیاسی، کشتارهای وحشیانه آل‌سعود را نتیجه حمایت قاطع آمریکا از این رژیم دانست و تصریح کرد: مشی عربستان بر مقابله با گسترش بیداری اسلامی در منطقه است چرا که رژیم سعودی از بیداری جهان اسلام و آگاهی ملت‌ها از خیانت‌هایشان در قبال اسلام به شدت هراس دارد.

وی تأکید کرد: بیداری اسلامی قطعی و حکومت آل‌سعود در سراشیبی سقوط قرار داد.

یوسفوند با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی شریک جرایم و جنایات آل سعود هستند، ابراز داشت: آل‌سعود به دنبال ترویج اسلام آمریکایی است، اسلامی که روح و محتوا نداشته و در خدمت شیطان بزرگ باشد.

وی اضافه کرد: رژیم عربستان امتداد راهبری استکبار و عامل جنگ‌های نیابتی جبهه استکبار در منطقه است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با بیان اینکه شجره ملعونه آل‌سعود، ریشه در گنداب جبهه کفر و استکبار دارد، بیان داشت: آل‌سعود همواره در راه ایجاد تفرقه و آشوب در منطقه تلاش کرده و با ابراز دوستی با رژیم جعلی صهیونیستی، همواره به خاطر خوش‌خدمتی کردن به اسرائیل، از هیچ جنایتی فروگذار نکرده است.

وی با برشمردن جنایات و خیانت‌های آل‌سعود طی سالیان گذشته، گفت: حمایت آل‌سعود از داعش و کشته شدن هزاران مسلمان بی‌گناه در جنگ‌های نیابتی استکبار، ناامن کردن حرم امن الهی در مراسم حج ابراهیمی، حمله وحشیانه به یمن و کشتار زنان و کودکان بی‌گناه، حمله به بحرین، حمایت از رژیم جعلی اسرائیل، حمایت از گروه‌های تروریستی ضد دینی، تلاش برای ایجاد تفرقه در میان مسلمانان، اینها تنها گوشه‌ای از خیانت رژیم سعودی در منطقه طی سالیان اخیر است.

یوسفوند در ادامه با اشاره به اینکه بسیاری از کشورهای منطقه در قبال جنایات آل سعود سکوت کرده‌اند، افزود: مدعیان حقوق بشر با در پیش‌گرفتن بی‌تفاوتی نسبت به اینگونه مسائل، عملاً فضایی را برای این رژیم در جهت ادامه دادن به جنایاتش ایجاد کرده‌اند.

این کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه تجاوز به یمن، شکست قطعی ال‌سعود را در پی خواهد داشت، اضافه کرد: ال‌سعود در تجاوز به یمن قطعاً شکست سنگینی را متحمل خواهد شد چرا که اراده ملت مقاوم یمن، نفوذناپذیر است.

وی شرایط زندگی مردم یمن را سخت‌ترین شرایط جنگی ذکر و تأکید کرد: تداوم کشتار وحشیانه زنان و کودکان بی‌گناه یمنی به دست ال سعود محکوم است و جامعه جهانی باید در برابر این جنایات هولناک سکوت نکند.

این تحلیلگر مسائل سیاسی با اشاره به لزوم معرفت‌افزایی و بصیرت‌آفرینی عاشورایی در راستای حراست از ارزش‌های اسلامی، تصریح کرد: دنیای امروز به محل صف‌بندی حامیان کرامت انسانی و حامیان ضد کرامت انسانی بدل شده و ایام محرم و صفر بهترین فرصت در جهت بصیرت‌افزایی و روشنگری در قبال خائنان به اسلام و ارزش‌های دینی در منطقه و جهان است.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
0
0
آفرین خوب تحلیل کرده
مرادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۸
0
0
مرگ بر آل سعود امید است که هچه زودتر این شجره ملعونه هرچه زودتر نابود شود

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: