یادداشت و تفسیر
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده یادداشت/
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی یادداشت
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید یادداشت
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید
آرشیو
ویژه‌ها
معاون جهادکشاورزی لرستان:بیش از 4 هزار تن میوه دچار خسارت شدند خسارت سرمازدگی به 30 درصد باغات لرستان
معاون جهادکشاورزی لرستان:بیش از 4 هزار تن میوه دچار خسارت شدند
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال شورای عالی کار تصویب کرد
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
آرشیو
حوادث
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود رئیس مرکز اورژانس لرستان خبر داد
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود
آرشیو
گزارش
فرماندار سلسله خبر داد

فرماندار سلسله گفت: در خصوص نقاط حادثه خیز شهرستان و بهسازی این نقاط با مشکل تأمین اعتبار مواجه هستیم که انتظار می‌رود اعتبار کافی برای این امر در نظرگرفته شود.

کد خبر: ۲۰۰۰۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۹

«فلاح‌نژاد»، رئیس ستاد مدیریت بحران سلسله در گفتگو با لرسو فلسفه وجودی این ستاد را برنامه‌ریزی و هماهنگی جهت جلوگیری از بروز خسارات جانی و مالی در زمان وقوع حوادث طبیعی برشمرد و اظهار داشت: حادثه هیچ‌گاه خبر نمی‌کند و ما باید با تمهیدات لازم و با برگزاری جلسات ستاد قبل از وقوع خسارت‌ها پیشگیری نماییم.

وی افزود: شهرستان سلسله در سال گذشته از نظر میزان بارندگی‌ها در رده سوم استان قرار داشت و با تلاش و زحمت‌های اعضای ستاد مدیریت بحران و با پیش‌بینی و پیشگیری توانستیم از بروز خسارت‌های جدی در شهرستان جلوگیری به عمل آوریم.

وی با اشاره به آتش سوزی‌های تابستان بیان داشت: خوشبختانه شهرستان سلسله رتبه اول را در جلوگیری از وقوع آتش‌سوزی‌ها دارد و شاهد کمترین آتش‌سوزی در مراتع و مزارع شهرستان بوده‌ایم که این مهم باتلاش و همدلی و هماهنگی اعضای ستاد بحران به دست آمده است.

وی خواستار تأمین اعتبار لازم جهت تجهیزات اطفای حریق در شهرستان شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطرنشان کرد: در شهرستان سلسله در بحث گازرسانی اقدامات اساسی و خوبی انجام شده است و در مجموع 174روستا از نعمت گاز برخوردارند و پیش بینی می‌شود تا پایان سال این تعداد روستا به 197برسد.

وی افزود: اما باید توجه داشت که شهرستان سلسله در انتهای خط گاز استان قرار دارد و با توجه به سردسیربودن منطقه، اولین شهرستانی که با مشکل قطعی و افت فشار گاز مواجه می‌شود شهرستان سلسله است و از هم اکنون باید برنامهها و اقدامات لازم صورت پذیرد و شاهد قطعی گاز در شهرستان نباشیم.

فلاح‌نژاد در ادامه به برخی از نقاط حادثه‌خیز شهرستان اشاره و بیان داشت: در خصوص نقاط حادثه خیز شهرستان و بهسازی این نقاط با مشکل تأمین اعتبار مواجه هستیم که انتظار می‌رود اعتبار کافی برای این امر در نظرگرفته شود.

وی تأکید کرد: با تأمین اعتبارات مورد نظر، دستگاه‌های مرتبط قادر خواهند بود تا نسبت به بهسازی و تعمیر برخی نقاط حادثه خیز مانند کانال‌های خروجی آب شهرستان مانند کانال امیر و کانال پیرکه، کانال شهر فیروزآباد، احداث کانال انتقال خروجی آب‌های جنوب شهر الشتر به رودخانه زز و تعمیر پل‌های موجود در شهرستان اقدام به عمل آورند.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: