یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش

روابط عمومی فرمانداری سلسله در خصوص نشر یک خبر کذب در فضای مجازی، تکذیبیه صادر کرد.

کد خبر: ۲۰۳۶۷
تاریخ انتشار: جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰

در این تکذیبیه که در اختیار پایگاه خبری لرسو قرار گرفته آمده است: خبر و خبرنگاری رسالتی خطیر است تا جایی که خداوند با تمام عظمتش به قلم سوگند یاد می‌کند و این امر، لزوم رعایت عدل و انصاف را در نزد خبرنگاران دوچندان می‌کند.

امروزه با گسترش ارتباطات و تکنولوژی مدرن، بیشتر افراد می‌توانند در امر ارتباطات و اطلاع‌رسانی مشارکت داشته باشند که امری مثبت و ارزنده است اما هستند افرادی که به ظاهر در نقش خبرنگار ظاهر می‌شوند و در این آشفته‌بازار دنیای مجازی، بی‌اطلاع از همه جا و یا با پیروی از هوای نفس، حادثه‌ای را نشر می‌دهند اما، غافل از این که خبرنگاری پیشه‌ای حساس است و دارای زیر و بم‌هایی است که باید دود چراغ خورد و جور استاد کشید تا آن را به دست آورد.

اخیراً در یکی از کانال‌های تلگرامی، شخصی ادعا نموده است که بنر خیر مقدم و عرض تبریک به یکی از معاونین محترم استاندار لرستان در حاشیه سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شهرستان سلسله، جمع‌آوری و پاره شده است.

بدینوسیله اعلام می‌گردد که این بنر بدون هیچ‌گونه تغییری در مکان خود نصب است و اخبار کانال فوق کاملاً کذب است و به «خبرنگارنمای» مذکور توصیه می‌گردد اخلاق را سرلوحه کار خود قرار داده و از این هیاهوها و کارشکنی‌های بی‌جا دست بردارد.

در ضمن تصاویر و فیلم مربوط به بنر نامبرده، رأس ساعت 9:15 شب پنجشنبه بعد از جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و مهندس بازوند استاندار لرستان در محل فرمانداری سلسله برگزار گردید، ضبط و به صورت مستند موجود است. در پایان اعلام می‌دارد که فرمانداری سلسله در خصوص نشر خبر کذب مذکور و تشویش اذهان عمومی مردم، حق پیگیری حقوقی و قضایی را برای خود محفوظ می‌دارد.

روابط عمومی فرمانداری سلسله

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۳
0
0
برکسی پوشیده نیست که این اخبار از طرف الیاس جلویاری دامن زده میشود ایشان به دلیل مخالفت با فرماندار فقط وفقط کارشکنی میکنند در تمام امور شهرستان

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: