آسوبان
یادداشت و تفسیر
تأملی چند در ماهیت فتنه جدید یادداشت/ عباس حاجی‌نجاری
تأملی چند در ماهیت فتنه جدید
پیرامون حوادث اخیر کشور یادداشت/ مهدی فضائلی
پیرامون حوادث اخیر کشور
چیستی و کیستی ناآرامی‌ها یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی
چیستی و کیستی ناآرامی‌ها
نقشه‌های بر باد رفته! یادداشت/ ابراهیم کارخانه‌ای
نقشه‌های بر باد رفته!
فتنه و تحریم دو لبه الگوی مقراضی مهار واکاوی ابزارهای نوین مهار ایران اسلامی
فتنه و تحریم دو لبه الگوی مقراضی مهار
اقتصادی که سیاسی می‌شود یادداشت/محمدرضا ملکشاهی‌راد
اقتصادی که سیاسی می‌شود
آرشیو
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
روند طولانی پروژه های عمرانی/ پل نیمه کاره ای که ترافیک را تشدید کرد! کلنگ زنی هایی که هنوز افتتاح نشده اند؛
روند طولانی پروژه های عمرانی/ پل نیمه کاره ای که ترافیک را تشدید کرد!
بی توجهی به مرغوب ترین گندم تولیدی کشور / گندم "سرخه" طلای از دست رفته الیگودرز گزارش/
بی توجهی به مرغوب ترین گندم تولیدی کشور / گندم "سرخه" طلای از دست رفته الیگودرز
بیش از 86هزار لرستانی بی سواد مطلق هستند معاون سوادآموزی آموزش و پرورش لرستان:
بیش از 86هزار لرستانی بی سواد مطلق هستند
دستگاه های فرهنگی لرستان نیازمند جراحی مدیریتی؟!/ حذف ذکر اذان و اقامه از کتب درسی شاهکار دستگاه تعلیم وتربیت در لرستان! کمیت لنگ دولتمردان فرهنگی لرستان؛
دستگاه های فرهنگی لرستان نیازمند جراحی مدیریتی؟!/ حذف ذکر اذان و اقامه از کتب درسی شاهکار دستگاه تعلیم وتربیت در لرستان!
آرشیو
مرد شعار و تکبیر در الشتر:

مرد شعار و تکبیر در الشتر می‌گوید: مردم در سال 88 وقتی دیدند مسئله اصلی مورد هدف دشمنان، آرمان‌های انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری است، متحد و یکپارچه از هر سلیقه و گرایش سیاسی به میدان آمدند و در حماسه‌ای ماندگار، انقلاب را بیمه کردند.

کد خبر: ۲۰۴۷۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۶

«هبت‌الله نعمت‌الهی» از جمله چهره‌های فعال در عرصه سیاسی شهرستان سلسله است. وی در آغاز قیام مردم ایران علیه رژیم پهلوی، یکی از فعالان مبارز بر ضد رژیم طاغوت بوده است. فعالیت‌های سیاسی این مرد خستگی‌ناپذیر در پس از پیروزی انقلاب در حمایت از آرمان‌ها واهداف انقلاب به خاموشی نگرایید و با همتی مضاعف در دفاع از این نظام مقدس همواره در صحنه حضور داشته است. مردم سلسله وی را به مرد شعار و تکبیر می‌شناسند چرا که همواره پیشتاز حضور در راهپیمایی‌ها و مراسمات مختلف با سردادن شعارهای انقلابی و ضد استکباری بوده است.

مرد شعار و تکبیر در الشتر-نعمت الله هبت الهی

نعمت‌الهی در گفتگو با خبرنگار لرسو با اشاره به سالروز حماسه 9 دی گفت: این حماسه بزرگ، چشم فتنه‌گران را کور و استکبار جهانی را از آسیب‌رسانی به این نظام ناامید کرد.

وی تبعیت محض از فرامین رهبر معظم انقلاب را در همه عرصه‌ها راهگشا دانست و تصریح کرد: این کشور به برکت وجود ولایت فقیه و حضور رهبری آگاه و فرزانه همواره در همه عرصه‌ها موفق بوده و هرگاه هم ضرری متوجه کشور شده، نتیجه فاصله گرفتن از دستورات رهبر معظم انقلاب بوده است.

نعمت‌الهی با اشاره به لزوم بازخوانی فتنه ۸۸ و قیام مردم ایران اسلامی علیه فتنه‌گران، گفت: برخی‌ها دوست دارند که این برگ زرین تاریخ ملت ایران کم‌رنگ یا حتی به فراموشی سپرده شود اما از آنجایی که این حرکت منشأ الهی داشت، به یکی از یوم‌الله‌های ماندگار تاریخ کشور تبدیل شد و موجبات ناامیدی کامل جبهه استکبار از مقابله با حرکت ملت ایران در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب گردید.

وی در ادامه با اشاره به لزوم اتحاد و همبستگی همه گروه‌ها در مقابله با استکبار جهانی، تصریح کرد: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار همواره در راستای آسیب زدن به ملت ایران بوده و به هیچ گروه و حزب در ایران اعتقاد ندارد لذا مردم در سال 88 وقتی دیدند مسئله اصلی مورد هدف دشمنان، آرمان‌های انقلاب، امام(ره) و مقام معظم رهبری است، متحد و یکپارچه از هر سلیقه و گرایش سیاسی به میدان آمدند و در حماسه‌ای ماندگار، انقلاب را بیمه کردند.

وی شعارهای انقلابی را در همه زمینه‌ها گره‌گشا ذکر و خاطرنشان ساخت: اینکه گفته می‌شود مرگ بر آمریکا، یعنی ملت ایران هیچ امید و اعتمادی به آمریکا نداشته و شیطان بزرگ را بزرگ‌ترین مشکل دنیای کنونی می‌دانند و با ایستادگی در برابر زورگویی‌های سردمداران کاخ سفید و ایادی آنان، به پیروزی و پیشرفت قطعی در سایه منویات مقام معظم رهبری اعتقاد راسخ دارند.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: حماسه 9 دی فتنه 88 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
فلیم و کلیپ
لرستان خبر