امروز: چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
یادداشت و تفسیر
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده یادداشت/
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی یادداشت
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید یادداشت
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید
آرشیو
ویژه‌ها
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال شورای عالی کار تصویب کرد
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
آرشیو
حوادث
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود رئیس مرکز اورژانس لرستان خبر داد
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود
آرشیو
گزارش
دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان:

دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان استان لرستان با صدور بیانیه ای در آستانه سالروز حماسه 9 دی تصریح کرد: فتنه گران، ننگ همگامی با دشمنان دین و ملت را علیه منافع ملی و مصالح نظام بر خود خریدند و حمایت آشکار حاکمان خونریز آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت خبیث انگلیس از سران فتنه ۸۸ ، موید و مدرک این همگامی شوم و نامبارک است.

کد خبر: ۲۰۴۹۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹

به گزارش لرسو،  در بیانیه دفترمرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان استان لرستان که در آستانه حماسه مردمی ۹ دی صادر شده، آمده است: دشمنان قسم خورده و همیشگی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، به سرکردگی مستکبر اعظم و شیطان اکبر یعنی دولت عهد شکن و خون ریز آمریکا، سال‌های زیادی را تلاش و برنامه ریزی کردند تا به بهانه انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ ، توطئه بزرگی را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اجرا کنند. بنابراین تمامی عمال داخلی و خارجی خود از جمله منافقین و سلطنت طلب ها و فریب خوردگان جاهل و بی بصیرت و طالبان دنیا و پست و مقام و قدرت طلبان و خواص دنیا پرست را مدیریت کردند تا به زعم خود به بهانه دروغین تقلب در انتخابات، اصل نظام را نشانه روند، اما از اینکه رهبر آگاه و هوشمند و ملتی که از شور و شعور و بصیرت حسینی برخوردار هستند، آرزوی دیرینه آنها را بر باد خواهند داد، غافل بودند.

 

این بیانیه افزوده است: بنا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، بصیرت، دشمن شناسی و حضور در لحظه و زمان مناسب، سه ویژگی مهم خیل عظیم حماسه سازان ۹ دی در فتنه سال ۸۸ بود، اما برخی خواص بی بصیرت و دنیا پرست مانند طلحه و زبیر از نظام سهم خواهی می کردند. تا به اهداف پست دنیوی خود نایل آیند. بنابراین آنها ننگ همگامی با دشمنان دین و ملت را علیه منافع ملی و مصالح نظام بر خود خریدند و حمایت آشکار حاکمان خونریز آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت خبیث انگلیس از سران فتنه ۸۸ ، موید و مدرک این همگامی شوم و نامبارک است.

 

دفترمرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان در این بیانیه آورده است: تلخ کردن شیرینی حضور ۸۵ درصدی مردمی، که می توانست برگ برنده ای برای ملت و نظام باشد، کشته شدن و شهادت دهها انسان بی گناه و هم وطن، خسارات مالی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی فراوان و تخریب اموال و آشوب های خیابانی تنها گوشه هایی از جنایات همگامی سران خائن فتنه ۸۸ و دشمنان آمریکایی است.

 

این بیانیه تصریح کرده است: اعدام و حبس ابد کمترین مجازات سران فتنه بود، اما با مماشات و سعه صدر نظام جمهوری اسلامی و به احترام تعداد اندکی از مردم که هنوز از نیات پلید سران فتنه آگاه نبوده و نیستند، برخی از آنها حبس خانگی شدند تا بلکه از تخریب بیشتر جلوگیری شود؛ ولی امروزه با کمال تعجب شاهدیم که عده‌ای فریب خورده و یا دنباله روهای همان فتنه گران، با پررویی تمام خواهان لغو حصر این خائنین به کشور هستند و عجیب تر این است که مثل فتنه سال۸۸ ، دشمنان بیگانه یعنی همان حامیان خارجی در این خواسته نامعقول و نامشروع و غیر قانونی همگام و هم صدا هستند.

 

در ادامه بیاینه دفترمرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان آمده است: البته درخواست سی نفر از فعالین فتنه ۸۸ و سران جنبش سبز اموی از رییس جمهور جدید آمریکا مبنی بر تشدید تحریم‌ها و فشار به کشور خودشان، وطن فروشی سران فتنه را بیشتر از پیش آشکار نمود.

 

در پایان این بیانیه تاکید شده است: ما اعضای تشکل های اسلامی دانشگاهی استان لرستان خواهان محاکمه علنی و اشد مجازات برای سران خائن و وطن فروش فتنه ۸۸ هستیم.

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر: خبر آزاد

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه گران 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: