یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان:

دفتر مرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان استان لرستان با صدور بیانیه ای در آستانه سالروز حماسه 9 دی تصریح کرد: فتنه گران، ننگ همگامی با دشمنان دین و ملت را علیه منافع ملی و مصالح نظام بر خود خریدند و حمایت آشکار حاکمان خونریز آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت خبیث انگلیس از سران فتنه ۸۸ ، موید و مدرک این همگامی شوم و نامبارک است.

کد خبر: ۲۰۴۹۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۹

به گزارش لرسو،  در بیانیه دفترمرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان استان لرستان که در آستانه حماسه مردمی ۹ دی صادر شده، آمده است: دشمنان قسم خورده و همیشگی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، به سرکردگی مستکبر اعظم و شیطان اکبر یعنی دولت عهد شکن و خون ریز آمریکا، سال‌های زیادی را تلاش و برنامه ریزی کردند تا به بهانه انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ ، توطئه بزرگی را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اجرا کنند. بنابراین تمامی عمال داخلی و خارجی خود از جمله منافقین و سلطنت طلب ها و فریب خوردگان جاهل و بی بصیرت و طالبان دنیا و پست و مقام و قدرت طلبان و خواص دنیا پرست را مدیریت کردند تا به زعم خود به بهانه دروغین تقلب در انتخابات، اصل نظام را نشانه روند، اما از اینکه رهبر آگاه و هوشمند و ملتی که از شور و شعور و بصیرت حسینی برخوردار هستند، آرزوی دیرینه آنها را بر باد خواهند داد، غافل بودند.

 

این بیانیه افزوده است: بنا به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، بصیرت، دشمن شناسی و حضور در لحظه و زمان مناسب، سه ویژگی مهم خیل عظیم حماسه سازان ۹ دی در فتنه سال ۸۸ بود، اما برخی خواص بی بصیرت و دنیا پرست مانند طلحه و زبیر از نظام سهم خواهی می کردند. تا به اهداف پست دنیوی خود نایل آیند. بنابراین آنها ننگ همگامی با دشمنان دین و ملت را علیه منافع ملی و مصالح نظام بر خود خریدند و حمایت آشکار حاکمان خونریز آمریکا و رژیم صهیونیستی و دولت خبیث انگلیس از سران فتنه ۸۸ ، موید و مدرک این همگامی شوم و نامبارک است.

 

دفترمرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان در این بیانیه آورده است: تلخ کردن شیرینی حضور ۸۵ درصدی مردمی، که می توانست برگ برنده ای برای ملت و نظام باشد، کشته شدن و شهادت دهها انسان بی گناه و هم وطن، خسارات مالی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی فراوان و تخریب اموال و آشوب های خیابانی تنها گوشه هایی از جنایات همگامی سران خائن فتنه ۸۸ و دشمنان آمریکایی است.

 

این بیانیه تصریح کرده است: اعدام و حبس ابد کمترین مجازات سران فتنه بود، اما با مماشات و سعه صدر نظام جمهوری اسلامی و به احترام تعداد اندکی از مردم که هنوز از نیات پلید سران فتنه آگاه نبوده و نیستند، برخی از آنها حبس خانگی شدند تا بلکه از تخریب بیشتر جلوگیری شود؛ ولی امروزه با کمال تعجب شاهدیم که عده‌ای فریب خورده و یا دنباله روهای همان فتنه گران، با پررویی تمام خواهان لغو حصر این خائنین به کشور هستند و عجیب تر این است که مثل فتنه سال۸۸ ، دشمنان بیگانه یعنی همان حامیان خارجی در این خواسته نامعقول و نامشروع و غیر قانونی همگام و هم صدا هستند.

 

در ادامه بیاینه دفترمرکزی تشکل های اسلامی دانشجویی و فارغ التحصیلان لرستان آمده است: البته درخواست سی نفر از فعالین فتنه ۸۸ و سران جنبش سبز اموی از رییس جمهور جدید آمریکا مبنی بر تشدید تحریم‌ها و فشار به کشور خودشان، وطن فروشی سران فتنه را بیشتر از پیش آشکار نمود.

 

در پایان این بیانیه تاکید شده است: ما اعضای تشکل های اسلامی دانشگاهی استان لرستان خواهان محاکمه علنی و اشد مجازات برای سران خائن و وطن فروش فتنه ۸۸ هستیم.

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر: خبر آزاد

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه گران 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: