امروز: چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
سفیرافلاک
ازناخبر
آسوبان
یادداشت و تفسیر
جنگ اقتصادی؛ استراتژی دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران تحلیل لرسو/
جنگ اقتصادی؛ استراتژی دشمن برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران
بحران هویت در دوره نوجوانی را جدی بگیریم یادداشت/
بحران هویت در دوره نوجوانی را جدی بگیریم
فرهنگ استقبال از عید نوروز در آیینه ادبیات و شعر لکی یادداشت/
فرهنگ استقبال از عید نوروز در آیینه ادبیات و شعر لکی
نقش و تاثیر صنعت گردشگری بر اشتغال ملی و منطقه‌ای یادداشت/
نقش و تاثیر صنعت گردشگری بر اشتغال ملی و منطقه‌ای
زنگ خطر آسیب‌های اجتماعی با استفاده نامناسب از فضای مجازی/ فرهنگ‌سازی؛ راه‌کار اصلی مقابله با آسیب‌های فضای مجازی یادداشت/عبدالرحیم خرم‌آبادی
زنگ خطر آسیب‌های اجتماعی با استفاده نامناسب از فضای مجازی/ فرهنگ‌سازی؛ راه‌کار اصلی مقابله با آسیب‌های فضای مجازی
مسجد؛ سرچشمه فیوضات معنوی یادداشت/
مسجد؛ سرچشمه فیوضات معنوی
نفوذ فرهنگی و بحران هویت یادداشت/ رضا آذری
نفوذ فرهنگی و بحران هویت
آرشیو
ویژه‌ها
همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی کشور قابلیت تماس صوتی تلگرام را خلاف امنیت کشور دانستند دادستان کل کشور در برنامه نگاه یک:
همه دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی کشور قابلیت تماس صوتی تلگرام را خلاف امنیت کشور دانستند
در سال 95 بیش از 400 مورد محکومیت ها بر پایه گزارش سازمان است حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای در جمع مدیران و بازرسان سازمان بازرسی کشور؛
در سال 95 بیش از 400 مورد محکومیت ها بر پایه گزارش سازمان است
اجرای کنسرت موسیقی بانوان در خرم آباد خلاف شرع و باید لغو شود نماینده ولی فقیه در لرستان:
اجرای کنسرت موسیقی بانوان در خرم آباد خلاف شرع و باید لغو شود
مرگ مغزی عشق در سایه موسیقی پوچ گرا گزارشی خواندنی از آثار مخرب موسیقی مضر
مرگ مغزی عشق در سایه موسیقی پوچ گرا
آرشیو
حوادث
سقوط مرگبار یک خانواده در کانال آب
سقوط مرگبار یک خانواده در کانال آب
ریزش کوه در جاده ونایی بروجرد یک کشته و چهار مجروح بر جای گذاشت
ریزش کوه در جاده ونایی بروجرد یک کشته و چهار مجروح بر جای گذاشت
نشت گاز منو اکسید کربن جان پدر و دختر اشترینانی را گرفت رئیس آتش نشانی اشترینان:
نشت گاز منو اکسید کربن جان پدر و دختر اشترینانی را گرفت
دو زورگیر مسافر نما در الیگودرز دستگیر شدند کمتر از 24 ساعت ؛
دو زورگیر مسافر نما در الیگودرز دستگیر شدند
آرشیو
گزارش
سودی که به ضرر اقتصاد است! لرسو گزارش می‌دهد
سودی که به ضرر اقتصاد است!
اعتکاف فرصتی برای تطهیر اندیشه است/ استقبال کم‌نظیر جوانان الشتری از اعتکاف لرسو گزارش می‌دهد
اعتکاف فرصتی برای تطهیر اندیشه است/ استقبال کم‌نظیر جوانان الشتری از اعتکاف
توسعه ورزش قهرمانی مهم‌ترین برنامه اداره ورزش سلسله است/ ساختمان ورزش‌ زورخانه‌ای را تکمیل خواهیم کرد رییس اداره ورزش و جوانان سلسله در گفتگو با لرسو مطرح کرد
توسعه ورزش قهرمانی مهم‌ترین برنامه اداره ورزش سلسله است/ ساختمان ورزش‌ زورخانه‌ای را تکمیل خواهیم کرد
قاب شکسته!/ وقتی هنر قربانی مشکلات مالی می‌شود مستند لرسو/
قاب شکسته!/ وقتی هنر قربانی مشکلات مالی می‌شود
مسئولین از درد هنرمندان بی‌خبرند/ برای کسب رتبه‌های هنری‌ام هیچ مسئولی به من تبریک نگفت فیلم/ دارنده دیپلم افتخار چهارمین جشنواره جهانی هنر مقاومت:
مسئولین از درد هنرمندان بی‌خبرند/ برای کسب رتبه‌های هنری‌ام هیچ مسئولی به من تبریک نگفت
پیشرفت حوزه نانو در الشتر/ جایگاه ایران در نانو بین ده کشور نخست دنیا فیلم/
پیشرفت حوزه نانو در الشتر/ جایگاه ایران در نانو بین ده کشور نخست دنیا
انتقاد از بی‌توجهی نسبت به مناسب‌سازی شهر الشتر برای معلولان لرسو گزارش می‌دهد؛
انتقاد از بی‌توجهی نسبت به مناسب‌سازی شهر الشتر برای معلولان
جوان خلاق الشتری به تنهایی سلسله را صنعتی کرد/ اقتصاد مقاومتی بدون حمایت بانک‌ها شعاری بیش نیست لرسو گزارش می‌دهد
جوان خلاق الشتری به تنهایی سلسله را صنعتی کرد/ اقتصاد مقاومتی بدون حمایت بانک‌ها شعاری بیش نیست
صنعت گردشگری؛ ظرفیتی که جدی گرفته نمی‌شود لرسو گزارش می‌دهد
صنعت گردشگری؛ ظرفیتی که جدی گرفته نمی‌شود
کهمان؛ اوج شگفتی طبیعت لرستان در سلسله/ «کهمان» بار دیگر نفس می‌کشد لرسو گزارش می‌دهد
کهمان؛ اوج شگفتی طبیعت لرستان در سلسله/ «کهمان» بار دیگر نفس می‌کشد
آرشیو
فرماندار سلسله در گفتگو با لرسو:

فرماندار سلسله در تشریح دستاوردهای دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی گفت: 36 پروژه در قالب اقتصاد مقاومتی در شهرستان تعریف شده که تلاش داریم تا همه آنها در زمان های پیش‌بینی شده به بهره‌برداری برسند.

کد خبر: ۲۰۸۲۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱

فلاح نژاد فرماندار سلسله«قدرت‌الله فلاح‌نژاد» در گفتگو با لرسو ضمن تسلیت ایام فاطمیه(س)، حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه وحدت و همدلی ملت در راستای حراست از دستاوردهای انقلاب عنوان و اظهار داشت: وحدت و همدلی و حضور چشمگیر ملت در تمامی عرصه‌ها، یکی از فاکتورهای بسیار تاثیرگذار انقلاب در شکل‌گیری و استمرار آن است.

وی افزود: مردم پشتیبان ولایت فقیه هستند و تا زمانی که مردم آگاهانه در همه صحنه‌ها حضور داشته باشند، تهدیدات دشمنان بی‌اثر خواهد بود و هیچ آسیبی متوجه مملکت نخواهد شد.

فرماندار سلسله پیام راهپیمایی 22 بهمن را پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب و همچنین پاسخ به تهدیدات رئیس جمهور آمریکا عنوان و بیان داشت: ملت ایران به پشتوانه اتحاد و همدلی و در سایه تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب، از هیچ تهدیدی هراس ندارد که این موضوع در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن تجلی پیدا کرد.

وی بیان دستاوردهای دولت را نشان دهنده پویایی جامعه دانست و گفت: بیان اقدامات عملی صورت گرفته در دولت موجب امیدواری ملت و نیز خنثی‌سازی سیاه نمایی‌های دشمنان می‌شود.

فلاح نژاد با بیان اینکه مسئولین در بخش‌های مختلف به فکر مردم بوده و با جدیدت در حال خدمت به مردم می‌باشند، خاطرنشان ساخت: در دهه فجر، بالغ بر 109 پروژه با ارزش 24 میلیارد تومان و اشتغال‌زایی 232 نفر به بهره‌برداری رسید که این امر جدایی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی تعریف شده برای شهرستان می‌باشد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتي به معناي استفاد بهينه از ظرفيت‌ها و توانمندي‌هاي داخلي است، تصریح کرد: اقتصاد مقاومتي فرصتي براي توسعه يافتگي است و در اين زمينه ما بايد با تلاش و برنامه‌ريزي و اقدام مناسب از اين ظرفيت‌ها نهايت استفاده را ببريم.

فرماندار سلسله ادامه داد: اجراي اقتصاد مقاومتي مختص دولت نيست و همگان در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری مسئولیت دارند و ما بايد اين نگرش را به سطح جامعه بكشانيم تا از همه ظرفيت‌هاي موجود استفاده نماييم.

وی با اشاره به برنامه دوساله برای اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در سطح استان، اظهار داشت: تلاش مجموعه مديريت ارشد استان و بخصوص استاندار محترم، به سرانجام رسیدن پروژه‌های در قالب اقتصاد مقاومتی در استان در فاصله‌زمانی‌های مشخص شده است و در اين خصوص مجموعه مدیریتی شهرستان سلسله نیز تلاش دارد تا طرح‌های اقتصاد مقاومتی مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در زمان مقرر به بهره‌برداری برسند و مردم عزیز اطمینان داشته باشند که با تلاش همگانی، همه پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان را نهایی خواهیم کرد.

این مقام مسئول مجموع پروژه‌هاي اقتصاد مقاومتي شهرستان سلسله را 36 مورد عنوان و ابراز داشت: به همه مديران شهرستانی دستور داده شده تا گزارشي از روند اجرايي شدن اين پروژه‌ها در حوزه مدیریتی خود ارائه نمايند.

وی چهار خطه الشتر – فيروزآباد را از جمله مهم‌ترین پروژه‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان عنوان و بیان داشت: با وجود مشکلات موجود در راه اجرایی شدن چهارخطه الشتر-فیروزآباد اما با پیگیری‌های مستمر تلاش داریم تا این پروژه مهم و حیاتی در کمترین زمان ممکن به بهره‌برداری برسد.

فلاح‌نژاد با بیان اینکه در دولت یازدهم، بیشترین خدمات به روستاها شده است، افزود: با این وجود، برخی روستاها با مشکلاتی از جمله کمبود خانه بهداشت مواجه هستند و احداث 4 خانه بهداشت روستایی در دستور پیگیری قرار دارد.

 وی در ادامه گفت: طرح‌های هادی روستایی، از جمله پروژه هاي ديگر تعريف شده در بحث اقتصاد مقاومتي شهرستان، هستند كه بنياد مسكن شهرستان وظیفه پیگیری و به سرانجام رساندن این طرح‌ها را بر عهده دارد.

وی توسعه شبكه‌هاي آبياري تحت فشار را از جمله دیگر طرح‌های اقتصاد مقاومتی شهرستان سلسله عنوان و ابراز داشت: 640 هکتار اراضی شهرستان زیر پوشش این طرح قرار دارند که خوشبختانه این پروژه به صورت ۱۰۰ درصدي انجام شده است.

فرماندار سلسله اضافه کرد: يكي ديگر از پروژه‌هاي که در قالب اقتصاد مقاومتي در شهرستان تعریف شده است، بحث گياهان دارويي است كه در مجموع ۴۰ هكتار تعيين شده و تاكنون ۳۰ هكتار اجرايي شده و مابقي در سال آینده اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به آزادسازی اراضی منطقه گردشگری کهمان، گفت: در بخش گردشگری شاهد آزادسازی حریم رودخانه کهمان بودیم که این امر زمینه را برای حضور گردشگران و بخش خصوص در این منطقه فراهم خواهد نمود.

فلاح‌نژاد توسعه مجموعه‌های ورزشی در شهرستان را نیازی ضروری ذکر و تصریح کرد: اخیراً مجموعه ورزشی 2هزار نفری در شهرستان کلنگ‌زنی شد و با بهره‌برداری از این طرح شاهد رونق بخش ورزش شهرستان خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه 90درصد جمعیت روستایی سلسله از نعمت گاز برخوردارند، اظهار داشت: در بخش گاز از مجموع 266 روستای شهرستان، 191 روستا که گازرسانی به  98 روستا در دولت یازدهم بوده است.

این مقام مسئول اقدامات صورت گرفته در حوزه آب و فاضلاب روستايي در سلسله را کم نظیر عنوان و ابراز داشت: دو پروژه مهم مجتمع آب‌رساني امير كهمان و روستاي شينه است كه بالغ بر ۱۴۰ روستاي شهرستان را تحت پوشش آب آشاميدني بهداشتي قرار مي‌دهد.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته پيش‌بيني مي‌شود دو پروژه مذکور در حوزه آب و فاضلاب روستایی تا قبل از زمان برنامه‌ريزي شده به صورت ۱۰۰ درصدي مورد بهره‌برداري قرار گيرند.

فرماندار سلسله در پایان بهره‌برداری از چهارخطه الشتر-خرم‌آباد را از جمله دستاوردهای مهم دولت در سلسله در بخش راه عنوان و بیان داشت: در بخش راه، شاهد توسعه در شهرستان هستیم خصوصاً اینکه تلاش داریم تا با تخصیص به هنگام اعتبارات لازم پروژه تونل اسپژ، شهرستان سلسله از بن‌بستی که در آن واقع شده است، خارج گردد.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار الشتر
اخبار لرستان
بیان روز
فلیم و کلیپ
لرستان خبر
نرم افزار سلام