امروز: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو

مدیرسازمان مردم‌ نهادموسسه آبشارعاطفه‌های لرستان گفت:نهم خرداد امسال توزیع سبد کالای خود را  آغاز کردیم و به حمد الله تا کنون توانستیم  1000 سبد کالا را درمیان خانواده های تحت پوشش این موسسه توزیع کنیم.

کد خبر: ۲۱۳۵۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

نرگس صفر بیرانوند، مدیر سازمان مردم‌ نهاد موسسه آبشار عاطفه‌های امام رضا (ع) نمایندگی لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با فرارسیدن ماه مبارک رمضان موسسه آبشار عاطفه ها سبد مواد غذایی رادر بین نیازمندان تحت پوشش این موسسه را آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.  

مدیر سازمان آبشار عاطفه‌های استان تصریح کرد:ما در نهم خرداد امسال توزیع سبد کالای خود را  آغاز و به حمد الله تا کنون توانستیم این سبد کالا را به ۱۰۰۰ خانواده ی تحت پوشش را که شامل خانواده‌های بی‌سرپرست،بد سرپرست، ایتام، زنان مطلقه و افراد ازکارافتاده که توان کار کردن ندارند را به دستاشان برسانیم. 

وی سبد کالایی که در بین خانواده های تحت پوشش توزیع شد اقلامی از قبیل مرغ، برنج،رب، ماکارونی، روغن، سویا،تخم‌مرغ، خرما و .... را عنوان کرد. 

صفر بیرانوند یاد آور شد: گفتنی است که سبد کالای که در اختیار خانواده های بی بضاعت قرار گرفت با هزینه افراد خیری است که با موسسه همکاری وافری دارند.

مدیر سازمان آبشار عاطفه‌های استان  در ادامه گفت:  جمع‌آوری سبد کالا با کمک‌های خیرین  در حال حاضر ادامه دارد؛ و انشالله افطار و اطعام به نیازمندان از دیگر برنامه‌های این موسسه در ماه مبارک رمضان است.

انتهای پیام/

 

منبع خبر: آساره خبر

مطالب مرتبط:
برچسب ها: سبد کالای غذایی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: