یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
فرماندار سلسله:

فرماندار سلسله گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های زیادی در بخش کشاورزی است و یکی از این ظرفیت‌ها در بخش باغداری است که با توجه به این بخش می‌توانیم شاهد باغات زیادی در این شهرستان باشیم.

کد خبر: ۲۱۴۲۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲

به گزارش لرسو؛ به مناسبت هفته جهاد کشاورزی مدیریت و کارکنان جهاد کشاورزی سلسله با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

فلاح نژاد در این دیدار با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در تولید کشور ابراز داشت: بخش کشاورزی دارای قابلیت‌هایی است که با سایر بخش‌ها قابل قیاس نیست و باید از ظرفیت‌ها و فرصت‌های این بخش به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: این شهرستان دارای ظرفیت‌های زیادی در بخش کشاورزی است و یکی از این ظرفیت‌ها در بخش باغداری است که با توجه به این بخش می‌توانیم شاهد باغات زیادی در این شهرستان باشیم.

مدیر جهاد کشاورزی نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد جهاد کشاورزی شهرستان گفت: در سال 95 تعداد 473شغل توسط جهاد کشاورزی این شهرستان ایجاد شده است.

وی به تولید 220هزار تن تولیدات در بخش کشاورزی در سال 95 اشاره کرد و ابراز داشت: در سال جاری ما پیش‌بینی تولید بیش از 300هزار تن محصول را کرده‌ایم.

سپهوند تصریح کرد: سطح زیرکشت چغندرقند شهرستان یک‌هزار و 700هکتار از اراضی شهرستان است که پیش‌بینی می شود بیش از 85هزار تن چغنرقند برداشت شود.

وی اضافه کرد: با توجه به درآمد زابودن و به صرفه‌بودن تولید گیاهان دارویی حمایت از کشاورزان کاشت گیاهان دارویی در شهرستان و ارائه تسهیلات به آنان ضرورت دارد.

مدیر جهاد کشاورزی افزود: با توجه به افزایش 170هزار هکتاری سطح زیرکشت باغات در سلسله، در حال حاضر سطح زیر کشت باغات مثمر شهرستان چهار هزار هکتار می‌باشد.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: سلسله کشاورزی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: