آسوبان
یادداشت و تفسیر
تأملی چند در ماهیت فتنه جدید یادداشت/ عباس حاجی‌نجاری
تأملی چند در ماهیت فتنه جدید
پیرامون حوادث اخیر کشور یادداشت/ مهدی فضائلی
پیرامون حوادث اخیر کشور
چیستی و کیستی ناآرامی‌ها یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی
چیستی و کیستی ناآرامی‌ها
نقشه‌های بر باد رفته! یادداشت/ ابراهیم کارخانه‌ای
نقشه‌های بر باد رفته!
فتنه و تحریم دو لبه الگوی مقراضی مهار واکاوی ابزارهای نوین مهار ایران اسلامی
فتنه و تحریم دو لبه الگوی مقراضی مهار
اقتصادی که سیاسی می‌شود یادداشت/محمدرضا ملکشاهی‌راد
اقتصادی که سیاسی می‌شود
آرشیو
ویژه‌ها
آیا فرهنگ «یک‌جانشینی» به رأس مدیریت اجرایی کشور بازگشته است؟ گزارشی از شاخص «تحرّک» روحانی در 100 روز اول دولت دوازدهم
آیا فرهنگ «یک‌جانشینی» به رأس مدیریت اجرایی کشور بازگشته است؟
رد صلاحیت‌شدگان از قانون ایراد می‌گیرند آیت‌الله جنتی:
رد صلاحیت‌شدگان از قانون ایراد می‌گیرند
مردم نقص دولت را در زلزله به خوبی جبران کردند/ مشکل بانک‌ها فقط برجام نیست/ مبنای کار ما افزایش یارانه نقدی نیست/ مشکل عربستان شکست‌هایش در منطقه و مسائل داخلی است روحانی در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی:
مردم نقص دولت را در زلزله به خوبی جبران کردند/ مشکل بانک‌ها فقط برجام نیست/ مبنای کار ما افزایش یارانه نقدی نیست/ مشکل عربستان شکست‌هایش در منطقه و مسائل داخلی است
هیچ خطری قلعه "فلک الافلاک" لرستان را تهدید نمی‌کند مدیرکل میراث فرهنگی لرستان:
هیچ خطری قلعه "فلک الافلاک" لرستان را تهدید نمی‌کند
آرشیو
حوادث
جزئیات مفقود شدن کوهنوردان مشهدی در اشترانکوه +تصاویر گزارش/
جزئیات مفقود شدن کوهنوردان مشهدی در اشترانکوه +تصاویر
تصادفات رانندگی در جاده های بروجرد یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت صبح امروز؛
تصادفات رانندگی در جاده های بروجرد یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت
مسمومیت 63 لرستانی در هفت ماهه گذشته امسال/ مسمومیت با قرص برنج، بیشترین عامل مسمومیت مدیرکل پزشکی قانونی لرستان خبر داد
مسمومیت 63 لرستانی در هفت ماهه گذشته امسال/ مسمومیت با قرص برنج، بیشترین عامل مسمومیت
آرشیو
گزارش
روند طولانی پروژه های عمرانی/ پل نیمه کاره ای که ترافیک را تشدید کرد! کلنگ زنی هایی که هنوز افتتاح نشده اند؛
روند طولانی پروژه های عمرانی/ پل نیمه کاره ای که ترافیک را تشدید کرد!
بی توجهی به مرغوب ترین گندم تولیدی کشور / گندم "سرخه" طلای از دست رفته الیگودرز گزارش/
بی توجهی به مرغوب ترین گندم تولیدی کشور / گندم "سرخه" طلای از دست رفته الیگودرز
بیش از 86هزار لرستانی بی سواد مطلق هستند معاون سوادآموزی آموزش و پرورش لرستان:
بیش از 86هزار لرستانی بی سواد مطلق هستند
دستگاه های فرهنگی لرستان نیازمند جراحی مدیریتی؟!/ حذف ذکر اذان و اقامه از کتب درسی شاهکار دستگاه تعلیم وتربیت در لرستان! کمیت لنگ دولتمردان فرهنگی لرستان؛
دستگاه های فرهنگی لرستان نیازمند جراحی مدیریتی؟!/ حذف ذکر اذان و اقامه از کتب درسی شاهکار دستگاه تعلیم وتربیت در لرستان!
کارکنان عاریتی و اجرای کنسرت های کلیشه ای ماحصل عملکرد مدیرکل پرحاشیه هیاهوهای پر از هیچ یک دستگاه فرهنگی؛
کارکنان عاریتی و اجرای کنسرت های کلیشه ای ماحصل عملکرد مدیرکل پرحاشیه
پشت پرده هجمه های اخیر علیه سنگربان لرستانی تیم ملی فوتبال چرا علیرضا بیرانوند؟
پشت پرده هجمه های اخیر علیه سنگربان لرستانی تیم ملی فوتبال
ضعف مدیریت کمر «فولاد لرستان» را خم کرد/ استاندار ضرب‌الاجل داد زخمی دیگر بر پیکر صنعت لرستان؛
ضعف مدیریت کمر «فولاد لرستان» را خم کرد/ استاندار ضرب‌الاجل داد
نان گران شد/ سفره ها در انتظار نان با کیفیت گزارش/
نان گران شد/ سفره ها در انتظار نان با کیفیت
آرشیو
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان:

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: حمله موشکی سپاه که دقیق به هدف می‌خورد در واقع به رخ کشاندن قدرت و دقت موشکی ایران بود.

کد خبر: ۲۱۴۹۵
تاریخ انتشار: شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۱

به گزارش لرسو؛ سردار مرتضی کشکولی شامگاه پنجشنبه در جمع  اصحاب رسانه بااشاره به حمله موشکی سپاه به داعش گفت: یکی از ویژگی‌های حمله موشکی سپاه پاسداران در سوریه تنبیه علنی در خارج از مرزها بود.

 

وی با بیان این که در این حمله موشک فوق پیشرفته تولید داخل شلیک شد، گفت: یک موشک فوق پیشرفته در شرایطی ساخته می شود که سال هاست در تحریم هوشمند و فلج کننده قرار گرفته ایم.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با بیان این که این قوت اقتدار موشکی ماست که در سطح جهان مانور می‌دهد،گفت: حمله موشکی سپاه که دقیق به هدف می‌خورد در واقع به رخ کشاندن قدرت و دقت موشکی ایران بود.

 

سردار کشکولی این حمله موشکی را یک اقدام مقتدرانه دانست و اظهار داشت: مدت‌ها باید روی بحث موشکی کشور کار شود تا سال‌ها بر اقتدار نظام افزوده شود وهمین پشتوانه توسعه سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است تا دولت‌ و مجلس در سایه امنیت پایدار به مردم خدمت کنند.

 

وی با تأکید بر بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر پایان یافتن دوران "بزن و در رو" در ایران، تصریح کرد: ما در این حمله ثابت کردیم حتی داعش هم نمی‌تواند بزند و در برود.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در بخش دیگری از سخنانش با انتقاد از عملکرد مدیریت ضعیف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان،گفت: از کارکرد مدیرکل ارشاد لرستان راضی نیستیم به دلیل این که کارهای این مدیرکل ضد فرهنگ است.

 

سردار کشکولی با بیان این که قبل از انتخابات دولت پذیرفته بود که این مدیر کنار گذاشته شود،گفت: در زمان انتخابات به دلیل ملاحظات سیاسی این کار را نکردند ولی قول داده اند بعد از انتخابات این مدیر کنار برود.

 

وی اظهار داشت: رسانه‌ها باید برای این جابه‌جایی مصداق آتش به اختیار از مسئولان استان مطالبه گری کنند که به قول شان برای برکناری عمل کنند.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به تخلف انتخاباتی مدیران دستگاه های اجرایی گفت: در انتخابات ریاست جمهوری دوره دوم چون رئیس دولت هم کاندیداست و هم رئیس دولت، رقابت نابرابر است لذا باید برای حل این مشکل ساختاری باید چاره‌ای اندیشیده شود.

 

سردار کشکولی با بیان این که حتی اگر هم بگویند دخالت نمی‌کنیم اما دستگاه‌های دولت مستقر نه برای حمایت از کاندیدای خود بلکه برای حفظ موقعیت خود تلاش می‌کنند.

 

به گفته وی تخلفات انتخاباتی زیاد بود و دولتمردان نیز می‌پذیرند که تخلف کردند تاجایی که برخی از مدیران کل 10 روز مرخصی گرفتند، ستاد زدند و رئیس یک دانشگاه هم ستاد زد.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با تأکید بر برخورد با متخلفان انتخابات در هر رده ای، گفت: همه تخلفات انتخاباتی جمع‌بندی و به قوه قضائیه ارائه‌شده است لذا اصحاب رسانه بایستی از قوه قضائیه مطالبه کنند.

 

سردار کشکولی با اشاره به ساماندهی حریم قلعه فلک الافلاک و جابه‌جایی پادگان  امام حسین(ع) گفت: رهبر معظم انقلاب این موضوع را مقایسه 2 امری می دانند که یکی واجب و دیگری فوری است.

 

وی افزود: حفظ توان رزم نیروهای مسلح یک امر حیاتی و فوری است و واجب بودن حفظ میراث فرهنگی امر مهم دیگراست.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان اظهار داشت: با فرض این که سپاه سبب از بین رفتن میراث فرهنگی می‌شود که این‌طور نیست و در واقع سپاه قلعه را نیز حفظ کرده است،مقام معظم رهبری فرمودند برای سپاه مکانی در نظر گرفته شود و بعد تخلیه شود.

 

سردار کشکولی با اشاره به مذاکرات 20ساله فرماندهان سپاه استان و استاندارها مینی بر جابه جایی پادگان،خاطرنشان کرد: درسال 93 با استاندار لرستان یک تفاهم‌نامه نوشته شد که در صورتی که یک زمین و 40 میلیارد تومان به سپاه داده شود جابه جایی انجام شود.

 

وی عنوان کرد: سال گذشته استاندار لرستان پول را  آورد اما وزیر جهاد کشاورزی حتی باوجود دستور رئیس‌جمهور و معاون رئیس‌جمهور حاضر به  دادن زمین نشد و گفت تا من وزیر هستم زمین کشاورزی را به سپاه نمی‌دهم.

 

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان امنیت را بستر همه زمینه‌های توسعه دانست و گفت: اگر امنیت نباشد توسعه نیست، سپاه، ارتش، ناجا، وزارت اطلاعات و دستگاه‌های نظامی و امنیتی کارشان برقراری امنیت است.

 

سردار کشکولی با بیان این که میراث فرهنگی در استان لرستان خوب تعریف‌نشده است،گفت: به‌عنوان پاسدار انقلاب اسلامی مدعی این مسئله هستیم چراکه میراث فرهنگی  فقط لباس‌های محلی، ساز، دهل و گلونی نیست این ها همه روبنای میراث فرهنگی ماست.

 

وی با اشاره به این که میراث فرهنگی ما شامل آداب ‌و رسوم، سنن و ادب است،گفت: بعد از تخلیه سپاه نباید فقط ساز،دهل و لباس‌های محلی  به عنوان میراث فرهنگی معرفی شود.

 

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
اخبار الشتر
اخبار لرستان
بیان روز
فلیم و کلیپ
لرستان خبر