یادداشت و تفسیر
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده یادداشت/
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی یادداشت
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید یادداشت
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید
آرشیو
ویژه‌ها
معاون جهادکشاورزی لرستان:بیش از 4 هزار تن میوه دچار خسارت شدند خسارت سرمازدگی به 30 درصد باغات لرستان
معاون جهادکشاورزی لرستان:بیش از 4 هزار تن میوه دچار خسارت شدند
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال شورای عالی کار تصویب کرد
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
آرشیو
حوادث
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود رئیس مرکز اورژانس لرستان خبر داد
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود
آرشیو
گزارش
رئیس کل دادگستری لرستان:

رئیس کل دادگستری استان لرستان گفت:سوء استفاده های مالی، حقوقی، حقوق‌های نجومی و اختلاس‌ها  از نشانه‌های نفاق است که باید با شدت با آن مقابله کرد.

کد خبر: ۲۱۵۲۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹

به گزارش لرسو؛ جعفر بدری ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر که در حوزه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد،ضمن گرامیداشت یاد شهید بهشتی و یارانش گفت: تاریخ انقلاب را جریان‌هایی به وجود آوردند و امروز همان جریان‌ها دست به جرم و جنایت می‌زنند.

 

وی با اشاره به این که در تاریخ از دو جریان نفاق و متحجر صدمه شدید دیده‌ایم،گفت: جریان‌های سیاسی که در ابتدای انقلاب شکل گرفت با هدف تأمین منافع شخصی و رسیدن به قدرت دست به ترور شخصیت‌های بی‌گناه در کشوری زدند که خود قربانی تروریست است.

 

رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: تعداد زیادی از مقامات کشوری ما به واسطه همین جنایت‌ها جان خود را از دست دادند و راه انقلاب به شهادت رسیدند و الان غربی ها کشوری که خود قربانی تروریست است را متهم به حمایت از گروه های تروریستی می کند.

 

بدری بیان کرد: متأسفانه در آمریکا مصوبه‌ای در چند روز گذشته تصویب شد که شهروندان ایرانی و چند کشور دیگر برای سفر به آمریکا محدودیت دارند.

 

وی تصریح کرد: آمریکا و غرب در موضوع افغانستان از جریان طالبان حمایت کردند که بعدها نیز دامنگیر آنها شد اما دولت ایران از کسانی گروه های مبارز حامی مردم حمایت کرد و در سوریه نیز همین طور است.

 

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به وقوع انواع جنایات در سوریه عنوان کرد: اگر دخالت در امور سوریه حمایت از جریان معتدل است پس چرا برای کسب قدرت علیه دولت قانونی دست به سلاح می‌زنند،جریان معتدل که دست به سلاح نمی زند،مسئولیت این جنایت های سوریه را چه کسی بر عهده می گیرد؟

 

بدری با اشاره به حادثه تروریستی تهران گفت: غرب و آمریکا از تروریست معنای دوگانه ای دارند،همین گروه‌های تروریستی به جز مقامات دولتی عده زیادی از مردم بی‌گناه را نیز مورد هدف قرار دادند.

 

وی با بیان این که ترور شهید بهشتی در جریان نفاق ترور شخصیت‌ها شکل گرفت،گفت: جریان نفاق و تحجر بزرگانی زیادی از جمله  بسیاری ازعلمای شیعه را به شهادت رسادند.

 

رئیس کل دادگستری لرستان اظهار داشت: جریان متحجر به صورت مستقیم وارد میدان عمل نشده اند اما با صدور احکام غیر عقلانی و فتواهای نادرست ازجریان های تروریستی پشتیبانی می‌کنند.

 

بدری درس گرفتن از جریان نفاق و متجر را ضروری دانست و بیان کرد: جریان نفاق برای کسب قدرت و یا برای منافع شخصی با ظاهرانقلابی وارد میدان می‌شود و از منصب های دولتی برای منافع حقوقی، حزبی و شخصی سو استفاده می‌کند.

 

به گفته وی سوء استفاده های مالی، حقوقی، حقوق‌های نجومی و اختلاس‌ها  از نشانه‌های نفاق است که باید با شدت با آن مقابله کرد و نباید در جمهوری اسلامی اجازه رشد به آن ها داد.

 

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به این که حکومت به اسم جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است، تصریح کرد: یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی با نظام های غیر اسلامی فرق می‌کند در نظام جمهوری اسلامی هدف خدمت به مردم است لذا باید شیفته خدمت به مردم بود.

 

بدری با بیان این که دستگاه‌های قضایی، سیاسی، انتظامی و امنیتی باید کمک کنند تا جلوی سو استفاده های مالی گرفته شود،گفت: برای مبارزه با جریان نفاق باید عزم خود را جزم کنیم و آن را از صحنه‌های اجرایی کنار بگذاریم.

 

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها: اختلاس‌ها 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: