امروز: پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
یادداشت و تفسیر
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده یادداشت/
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی یادداشت
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید یادداشت
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید
آرشیو
ویژه‌ها
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال شورای عالی کار تصویب کرد
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
انجام یک‎هزار و 826 ماموریت توسط اورژانس لرستان
آرشیو
حوادث
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
یک باب مغاز در خرم‌آباد در آتش سوخت+تصاویر
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود رئیس مرکز اورژانس لرستان خبر داد
سقوط مرد الیگودرزی از آبشار دره اسپر دورود
آرشیو
گزارش
امام جمعه الشتر:

امام جمعه الشتر با اشاره به وحدت عمومی مردم، دستگاه ها و نهادهای حکومتی در یاری رساندن به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: دولت وعده های خود به مردم زلزله زده کرمانشاه در خصوص بازسازی مناطق آسیب دیده را عملی سازد.

کد خبر: ۲۱۵۴۴
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۵

به گزارش لرسو؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن تسلیت سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: آنچه پیامبر گرامی اسلام در طول حیاتشان بر آن تاکید داشتند، حفظ وحدت بود.

 

وی افزود: امروز نیز حفظ وحدت باید سرلوحه امور باشد و نباید وحدت را فدای منافع حزبی و سیاسی کرد و باید همچون سیره نبی مکرم اسلام(ص)، بر اصول و ارزش ها ثابت قدم باشیم.
 
 
خطیب جمعه الشتر ضمن تشکر از ابراز همدردی مردم ایران اسلامی با زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: مردم ایران و نهادهای حکومتی در روزهای اخیر، صحنه های زیبایی از همبستگی و وحدت را به نمایش گذاشتند.
 
 
وی ادامه داد: البته در این میان، معاندین و دشمنان درصدد اختلاف افکنی و شیطنت بودند اما مردم ایران و همه دستگاه ها و نهادهای حکومتی با حفظ روحیه اتحاد اجازه توطئه افکنی به دشمنان را ندادند چرا که می دانند، دشمنان خیر و صلاح ملت را نمی خواهند و همواره به دنبال منافع شیطانی خود بوده اند.
 
 
امام جمعه الشتر با تاکید بر اینکه دولتمردان بایستی وعده های خود به مردم کرمانشاه را عملی سازند، بیان داشت: اکنون وقت دعواهای سیاسی نیست؛ مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند لذا اگر کسی مدعی دلسوزی مردم است باید صادقانه در راه خدمتگزاری به مردم قدم بردارد و گره ای از کار آنان را بگشاید.
 
 
وی ضمن تبریک هفته بسیج، این نیرو را خار چشم دشمنان نام برد و گفت: روحیه بسیجی برگرفته از روحیه حضرت ابراهیم بت شکن است که با اخلاص در راه خدای متعال، نمادهای شرک و شیطانی را از بین برد و راه سعادت را روشن ساخت.
 
 
حجت الاسلام موسوی افزود: امروز بسیج هر جا که احساس تکلیف نماید، حضور دارد همچنانکه در هشت سال دفاع مقدس جانانه به میدان آمد و از کشور دفاع کرد.
 
 
وی با بیان اینکه بسیج پایگاهی مطمئن برای دفع توطئه های دشمنان است، ادامه داد: امنیت امروز جامعه مدیون وجود روحیه بسیج است لذا دشمنان از وجود بسیج و روحیه بسیجی ناراضی هستند.
 

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: