یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
امام جمعه الشتر:

امام جمعه الشتر با اشاره به وحدت عمومی مردم، دستگاه ها و نهادهای حکومتی در یاری رساندن به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: دولت وعده های خود به مردم زلزله زده کرمانشاه در خصوص بازسازی مناطق آسیب دیده را عملی سازد.

کد خبر: ۲۱۵۴۵
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸

به گزارش لرسو؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن تسلیت سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) اظهار داشت: آنچه پیامبر گرامی اسلام در طول حیاتشان بر آن تاکید داشتند، حفظ وحدت بود.

 

وی افزود: امروز نیز حفظ وحدت باید سرلوحه امور باشد و نباید وحدت را فدای منافع حزبی و سیاسی کرد و باید همچون سیره نبی مکرم اسلام(ص)، بر اصول و ارزش ها ثابت قدم باشیم.
 
 
خطیب جمعه الشتر ضمن تشکر از ابراز همدردی مردم ایران اسلامی با زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: مردم ایران و نهادهای حکومتی در روزهای اخیر، صحنه های زیبایی از همبستگی و وحدت را به نمایش گذاشتند.
 
 
وی ادامه داد: البته در این میان، معاندین و دشمنان درصدد اختلاف افکنی و شیطنت بودند اما مردم ایران و همه دستگاه ها و نهادهای حکومتی با حفظ روحیه اتحاد اجازه توطئه افکنی به دشمنان را ندادند چرا که می دانند، دشمنان خیر و صلاح ملت را نمی خواهند و همواره به دنبال منافع شیطانی خود بوده اند.
 
 
امام جمعه الشتر با تاکید بر اینکه دولتمردان بایستی وعده های خود به مردم کرمانشاه را عملی سازند، بیان داشت: اکنون وقت دعواهای سیاسی نیست؛ مردم از دعواهای سیاسی خسته شده اند لذا اگر کسی مدعی دلسوزی مردم است باید صادقانه در راه خدمتگزاری به مردم قدم بردارد و گره ای از کار آنان را بگشاید.
 
 
وی ضمن تبریک هفته بسیج، این نیرو را خار چشم دشمنان نام برد و گفت: روحیه بسیجی برگرفته از روحیه حضرت ابراهیم بت شکن است که با اخلاص در راه خدای متعال، نمادهای شرک و شیطانی را از بین برد و راه سعادت را روشن ساخت.
 
 
حجت الاسلام موسوی افزود: امروز بسیج هر جا که احساس تکلیف نماید، حضور دارد همچنانکه در هشت سال دفاع مقدس جانانه به میدان آمد و از کشور دفاع کرد.
 
 
وی با بیان اینکه بسیج پایگاهی مطمئن برای دفع توطئه های دشمنان است، ادامه داد: امنیت امروز جامعه مدیون وجود روحیه بسیج است لذا دشمنان از وجود بسیج و روحیه بسیجی ناراضی هستند.
 

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: