یادداشت و تفسیر
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده یادداشت/
حمایت دولت‌ها از کالای داخلی؛ ظاهر و پشت پرده
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی یادداشت
حمایت از کالای ایرانی و عزم ملی
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید یادداشت
اگر ما نباشیم دو هفته هم دوام نمی‌آورید
آرشیو
ویژه‌ها
معاون جهادکشاورزی لرستان:بیش از 4 هزار تن میوه دچار خسارت شدند خسارت سرمازدگی به 30 درصد باغات لرستان
معاون جهادکشاورزی لرستان:بیش از 4 هزار تن میوه دچار خسارت شدند
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال شورای عالی کار تصویب کرد
افزایش ۱۰.۴ درصدی مزد سایر سطوح کارگری به علاوه روزانه ۲۸۲۰۸ ریال
آرشیو
حوادث
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
سقوط تریلرکشنده به دره در پلدختر
آرشیو
گزارش
مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع):

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) از برپایی قرارگاه سپاه لرستان برای خدمت رسانی به 7روستای زلزله زده از توابع دهستان جگیران استان کرمانشاه خبر داد.

کد خبر: ۲۱۵۴۶
تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲

سرهنگ علی بیرانوند، مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در گفت وگو با خبرنگار  سفیر افلاک اظهار داشت: به هرکدام از سپاه های استانی ماموریت خدمت رسانی به چند روستا محول شده است که سپاه لرستان خدمت رسانی به هفت روستای دهستان جگیران را برعهده دارد.

 

وی افزود:  قرارگاه سپاه لرستان در2بخش کمیته ساخت و ساز و کمیته خدمت رسانی در دهستان جگیران استان کرمانشاه برپا می شود.

 

بیرانوند با بیان این که کمیته ساخت و ساز کار بررسی و شناسایی ساختمان های آسیب دیده را انجام می دهد،اظهار داشت:در صورت تخصیص اعتبار توسط بنیاد مسکن کار ساخت و تامین سرپناه دائم  هم طی دوماه آغاز می شود.

 

 مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) تصریح کرد: کمیته خدمات رسانی هم کار تأمین نیازمندی های این هفت روستا از قبیل تأمین غذا،اسکان موقت و... را برعهده دارد.

 

به گفته وی تیم بهداشت و درمان هم اکنون در مناطق زلزله زده مستقر است و 10تیم نیز با برپایی قرارگاه در کرمانشاه برای خدمت رسانی اعزام می شوند.

 

وی با اشاره به ارسال هشت کامیون محموله کمک های مردمی طی روزهای گذشته گفت: کار خدمات رسانی و ارسال کمک های مردمی هر روز در حال انجام است و امروز هم کمک های مردمی شهرستان رومشکان شامل هزارتخته پتو، هزار مترمکعب موکت،هفت هزارو500قوطی کنسرو،چهار هزار و 500آب معدنی، 65 کیسه برنج و210 کارتن خرما ارسال شده است.

 

بیرانوند ادامه داد: 200 کیلو روغن، 150کارتن قند،400 دست لباس،25قوطی روغن نباتی، 1350کارتن بسکوییت خشک ، 300بسته ماکارونی و30 رشته آشتی 30بسته از دیگر اقلام محموله های ارسال شده بوده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: 155دستگاه چراغ نفتی آترا ، 500تخته پتو،130تخته لحاف و تشک،55تخته فرش، گلیم و زیلو، 10کیلوگرم چای، 50بسته شامپو ولوازم بهداشتی، 50کارتن تاید رختشویی، سه تخته چادرمسافرتی،30 بسته پوشاک بچه و لوازم بهداشتی بانوان و 150عدد بالش نیز ارسال شده است.

 

به گفته وی 10کارتن سویا و ماکرونی،80کارتن قند،100 بسته آب معدنی،200 جفت کفش و 10کیلو عدس از دیگر اقلام کمک های مردمی برای زلزله زدگان بوده است.

 

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: