یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
چرا علیرضا بیرانوند؟

اگرچه نقل و قول های پراکنده پیرامون اسم و سن و شناسنامه بیرانوند نیازی به گزارش نداشته و چیزی جز شایعه و تخریب دروازه بان موفق و جوان لرستانی نبود اما...

کد خبر: ۲۱۶۰۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹

به گزارش لرسو؛ علیرضا بیرانوند متولد30 شهریور 1371 از جوانان خرم آباد است که از سال 86 با تمام سختی ها و مشقت ها برای رسیدن به هدف خود،یعنی فوتبالیست شدن به تهران می آید؛یعنی دقیقا زمانی که 15 سال سن بیش تر ندارد.

علیرضا با حسین آقای تیم وحدت شروع کرد؛خیلی زود با تلاش و استعدادش تأکید می کنیم با استعداد خودش توسط مربی امیدهای نفت تهران برای بازیکنی نوجوانان نفت انتخاب می شود.

علیرضا بیرانوند

هنوز هم وقتی از کارکردن در کارواش و پیتزایی و رفتگریش می گوید هیچ ابایی ندارد و می گوید آن روزها را فراموش نمی کند چراکه اعتقاد دارد خداوند مزد زحماتش را داده است.

علیرضا در سن 18 سالگی ازدواج می کند و همین ازدواج و در کنار همسر و دو فرزند بودنش را هم یکی دیگر از دلایل موفقیتش عنوان می کند.

از اولین قراردادش که با نوجوانان نفت بست و بازی کرد تا امروز که یکی از بازیکنان مطرح فوتبال کشور است تلاش کرده در تمرین ها بدرخشد تا کادر فنی تیم ملی به او اعتماد کنند و بتواند در جام جهانی روسیه حضور داشته باشد.

دروازه بان تیم ملی فوتبال

و اما این روزها عده ای خواسته و نخواسته در برابر سال ها زحمت یک جوان قد علم کرده اند...به طوری که مدتی است در فضای مجازی حتی حرف از اسم و سن واقعی و مجازی علیرضا به میان آمده است؛تا جایی که برنامه زنده نود بخشی از برنامه خود را به این موضوع اختصاص داده است.

اگرچه نقل و قول های پراکنده پیرامون اسم و سن و شناسنامه بیرانوند نیازی به گزارش نداشته و چیزی جز شایعه و تخریب دروازه بان موفق و جوان لرستانی نبود؛ اما گزارش منتشر شده از مردم محل زندگی علیرضا و پخش آن در برنامه نود گواهی بر کذب بودن و تلاش برخی افراد برای خدشه دار کردن سوابق موفق فوتبالی علیرضا بیرانوند، جوان با غیرت لرستان است.

علیرضا بیرانوند،ملی پوش لرستان تیم ملی

اگرچه در گزارش دیشب برخی ها در پشت تریبون و رسانه ملی پوزخند زدند اما آن چه در گزارش دیشب نمایان بود شهامت ،صداقت ،سادگی ، صفا و افتخار یک پدرعشایر به پسرش است. مؤکدا می گوییم افتخار به پسرخودش که با سختی ، دراوج فقر و محرومیت به ثمر نشسته است نه محمدرضا و علیرضای دیگری!

علیرضا نه فقط برای خانواده ی خود که برای یک استان و کشور افتخاراست، چراکه از نوجوانی با همت و تلاش خود از صفر شروع کرده و الان یکی از افتخارات فوتبال ملی ما هست.

علیرضا بیرانوند0

حالا چه شده که هجمه ها علیه این دروازه بان جوان شروع شده و برخی افراد با تهمت و شایعه پراکنی به دنبال تخریب چنین الگوی سالمی برای جوانان هستند.

شاید هم بیرانوند به واسطه ی غیرتش در بازی های فوتبال ،استعداد و هنر دروازه بانی اش ،صداقت و سادگی اش و شاید هم شهرستانی بودن و کم سن و سال بودنش مورد این همه هجمه قرار گرفته است.   

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: