یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
امام جمعه الشتر:

امام جمعه الشتر با تاکید بر اهمیت قانونگذاری در کشور، لزوم اولویت بندی مسائل جامعه از سوی مجلس شورای اسلامی را یادآور شد و گفت: امروز مهمترین مشکل کشور، معضل بیکاری است که انتظار می رود نمایندگان مردم در مجلس برای رفع آن اقدامات عاجل داشته باشند.

کد خبر: ۲۱۶۰۹
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۸

به گزارش لرسو؛ حجت الاسلام والمسلمین سید سجاد موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن تبریک سالروز ولادت باسعادت پیامبر اسلام(ص) و آغاز هفته وحدت، اظهار داشت: دشمنان همواره در صدد توطئه علیه امت اسلامی با سوء استفاده از اختلافات تاریخی بوده و هستند که یکی از این موارد، سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) بود.

وی با اشاره به تلاش ایران اسلامی در راستای ایجاد وحدت در بین امت اسلامی، افزود: امام خمینی(ره) با آگاهی و دوراندیشی، فاصله دوازدهم و هفدهم ربیع الاول را به نام هفته وحدت نامگذاری کردند تا ضمن خنثی سازی توطئه مستکبرین و شیاطین، این نکته را متذکر شوند که ایجاد تفرقه و اختلاف، حرکت در مسیر دشمنان دین است و به شدت باید از هرگونه اختلاف در بین صفوف متحد مسلمین پرهیز شود چرا که خواست استکبار و ایادی آنان است.

خطیب جمعه الشتر با بیان اینکه سران آل سعود به دنبال پیاده کردن نقشه های آمریکا و اسرائیل در منطقه هستند، گفت: عده ای با ترویج سلفی گری و وهابیگری، برادرکشی راه انداخته اند تا اربابانشان که همان آمریکا و اسرائیل است را راضی نگه دارند اما امروز می بینیم که با روحیه مقاومت اسلامی، زیبائی های دین و سیره نبی مکرم اسلام(ص) روز به روز آشکارتر می شود و نقاب از چهره مزدوران استکبار کنار رفته است.

وی تصریح کرد: اگر دنیای اسلام زیر پرچم محمد رسول الله(ص) ندای وحدت سر دهند، جبهه کفر و الحاد و مزدوران آنها زودتر رو به زوال خواهند رفت.

امام جمعه الشتر در ادامه با اشاره به اهمیت قانون گذاری در کشور، بیان داشت: اهمیت قانون گذاری بر هیچ کسی پوشیده نیست و مجلس، عصاره فکر ملت است.

وی با بیان اینکه مجلس باید اولویت های کشور را تشخیص دهد، گفت: اگر مجلس به درستی به اولویت های جامعه رسیدگی نماید و آنها را در دستور کار قرار دهد، جامعه دچار سردرگمی نخواهد شد.

حجت الاسلام موسوی با بیان اینکه امروز مهم ترین موضوع کشور اشتغال است، افزود: رکود اقتصادی و بیکاری در کشور مشهود است لذا قانونگذاران در مجلس بایستی تدابیری اتخاذ نمایند تا راه برای سرمایه گذاری سرمایه گذاران همواراتر گردد.

وی با اشاره به اینکه عزل و نصب و وابسته کردن مدیران به خود، هنر نیست، خاطرنشان ساخت: هنر، رفع مشکلات مردمی است که در روز انتخابات تا پاسی از شب در خیابانها بودند تا به شما رای دهند لذا شما نیز باید درد مردم را درمان کنید و راه برون رفت از مشکلات را پیش پای ملت بگذارید.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: