امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
معاون فرهنگی ارشاد لرستان:

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با بیان این که طرح های فصلی موسسه خانه کتاب بدون شک در رونق کتابفروشی ها موثر است، گفت: اجرای طرح «پائیزه کتاب» راهکار مناسبی برای افزایش کتابخوانی در جامعه است.

کد خبر: ۲۱۶۷۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۱

به گزارش لرسو؛ شیرزاد بسطامی از استقبال چشمگیر مردم لرستان از طرح «پائیزه کتاب» خبر داد و اظهار کرد: پیشنهاد می کنم در این طرح میزان اعتباری که به کتابفروشی  ها تعلق می گیرد، افزایش یابد؛در این صورت قطع به یقین استقبال از آن چه که اکنون می بینیم، بیشتر خواهد شد.  

 

وی با بیان اینکه هشت کتابفروشی از استان لرستان در طرح پائیزه کتاب مشارکت دارند، گفت: سه کتابفروشی از خرم آباد، دو کتابفروشی از پلدختر، دو کتابفروشی از بروجرد و یک کتابفروشی از الیگودرز در این طرح کتاب های خود را با تخفیف 20 و 25دصدی عرضه می کنند.

 

بسطامی عنوان کرد: مدت زمان اجراي طرح پائيزه كتاب بنا بر تصمیم اجرا کنندگان طرح در استان لرستان  تمدید شده است وعلاقمندان به کتاب می توانند تا دوم دی  ماه به کتابفروشی ها مراجعه و از تخفیف در خرید کتاب برخوردار شوند.

 

طح پائیزه کتاب

 

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ادامه داد: تمدید طرح پائیزه در استان های کم برخودار نشان می دهد کتابفروشی های شهرستانی و مناطق محروم در مرکز توجه قرار دارند  و تلاش می شود آنها همچنان با ذوق و انگیزه بالایی به کار خود ادامه دهند و مردم علاقمند به کتاب در این شهرستان های دور از خرید و خواندن کتاب محروم نشوند.

 

 طرح پائیزه کتاب با شعار «هر ورقش دفتریست...» بعد از طرح‌هایی همچون «کتابفروشی به وسعت ایران»، «عیدانه کتاب» و «تابستانه کتاب» هفتمین  گام در راستای توجه به اعطای یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌هاست.

 

در دومین «پاییزه کتاب» علاقه مندان می‌توانند در چند نوبت و از چند کتابفروشی، کتاب‌های عمومی را با ۲۰ درصد تخفیف و کتاب‌های کودک و نوجوان را با ۲۵ درصد تخفیف از کتابفروشی‌های عضو طرح خریداری کند.

 

 

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: