یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: در بودجه سال 97 توجه به بحث اشتغال شده و اعتبار خوبی برای آن در نظر گرفته شده است.

کد خبر: ۲۱۶۸۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۵۴

به گزارش لرسو؛ سید موسی خادمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با اشاره به گام هایی که در بودجه سال 97 برداشته شده اظهار داشت: در بودجه سال 97 در بحث هدفمندی یارانه ها گام های خوبی برداشته شده و دولت مکلف شده یارانه غیر نیازمندان را حذف کند و به نیازمندان یارانه پرداخت کند.

مدل ppp مشارکت بخش خصوصی و دولتی از نقاط قوت بودجه 97 است / اعتبار خوب اشتغال در بودجه سال آینده

استاندار لرستان تاکید کرد: در بودجه 97 توجه به اشتغال شده و اعتبارات خوبی برای آن گذاشته شده است.

وی یکی دیگر از نقاط قوت بودجه سال 97 را استفاده از مدل (ppp) مشارکت بخش خصوصی و دولتی دانست و بیان داشت: از دیگر نقاط قوت بودجه ۹۷ مدل (ppp)مشارکت بخش خصوصی و دولتی است، از این مدل می توان در بیمارستان ها، شبکه های آبرسانی و جاهای دیگر استفاده کرد.

خادمی یادآور شد: در بودجه 97 نقاط قوت دیگری همچون افزایش اعتبارات استانی وجود دارد.

وی به استفاده بیشتر و بهتر از صندوق توسعه ملی اشاره کرد و گفت: از صندوق توسعه ملی می توان در حوزه اشتعال و دیگر حوزه ها که استان مشکل دارد استفاده کرد.

استاندار لرستان در ادامه گفت: یکی از مشکلات سال آیتده بودجه آموزش و پرورش می باشد که نیازمند دقت بیشتر است.

خادمی با اشاره به توزیع بودجه های شهرستانی قبل از آغاز سال جدید بیان داشت: قبل از آعاز سال جدید می توانیم توزیع بودجه های شهرستانی را انجام دهیم و درصد خطایش بعدا اصلاح می شود.

وی با تاکید بر اینکه برخی دستگاهها در اجرای پروژه ها در استان جدی نیستند، گفت: برخی پروژه ها در استان هنوز آغاز نشده و اعتبار در حساب دستگاه های مجری است. تیم هایی برای نظارت تعیین شده که اگر دستگاهی پروژه را آغاز نکرد اعتبار آن به دستگاهی که بتواند آنرا آغاز کند انتقال یابد. فرماندارن و مدیران نیز باید پیگیر اجرای پروژه‌ها باشند.

استاندار لرستان در پایان از مدیریت بحران، هلال احمر و دیگر دستگاه های امدادی برای کمک در حادثه کوهنوردان مشهدی تشکر و قدردانی کرد و گفت: با پیدا شدن پیکر آخرین کوهنورد عملیات جستجو پایان یافت.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها: بودجه 97 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: