یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
امام جمعه الشتر:

امام جمعه الشتر با اشاره به هجمه های دشمنان علیه بسیج، گفت: بسیج نیرویی مردمی است که خواب را بر دشمنان آشفته کرده است.

کد خبر: ۲۱۶۹۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۹

به گزارش لرسو؛ حجت الاسلام والمسلمین سید سجاد موسوی در خطبه های این هفته نماز جمعه الشتر ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) و نیز فرارسیدن سالروز حضرت عیسی مسیح(ع)، اظهار داشت: همه ی انبیا آمدند تا رافت و محبت انسانی را در دنیا به نمایش بگذارند اما متاسفانه امروزه می بینیم ظلم هایی علیه بشریت صورت می گیرد و دین را وسیله ی توجیه آن قرار می دهند که در آیین پیامبران الهی و حضرت عیسی(ع) به واقع هیچگاه مورد تایید نیستند.

حضور مردم الشتر در مراسم یوم الله 9 دی صبح امروز در مصلای نماز جمعه این شهر

وی بدترین ناامنی در جامعه را ناامنی روانی دانست و گفت: در ناامنی روانی دوست و دشمن مشخص نیست.

خطیب جمعه الشتر ایجاد ناامنی روانی در جامعه را توطئه برنامه ریزی شده توسط دشمن ذکر و تصریح کرد: دشمن متوجه است که چگونه می تواند با ایجاد فاصله بین امام و امت در فضای مجازی و نیز ایجاد اختلاف در بین آحاد مردم به اهداف شوم خود برسد.

امام جمعه الشتر سیاه نمایی در فضای مجازی به اسم مبارزه با مفاسد اقتصادی را از مصادیق ناامنی برشمرد و ادامه داد: در زلزله ی کرمانشاه نیروی مقاومت بسیج و سپاه خدمات بسیار بزرگی به مردم زلزله زده کردند اما دشمنان همه ی سعی خود را کردند تا در این موضوع علیه بسیج و سپاه سیاه نمایی کنند.

وی بسبج را نیروی اعتقادی برآمده از بطن انقلاب دانست و یادآور شد: حضور بسیج در کنار نیروی انتظامی جهت تامین امنیت جامعه، خواب را بر دشمنان و منافقان آشفته کرده است.

حجت الاسلام موسوی تاکید کرد: بسیج از دل مردم و مردم نیز خود را از بسیج می دانند و اجازه هرگونه تعرض به دشمنان را نداده و آنها را عقب خواهند راند.

خطیب جمعه الشتر گفت: بسیج پاسبان عقیده، رفاه، آسایش و آرامش جامعه است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به تصویب قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل اشاره و بیان داشت: با این قطعنامه، حرکت آمریکا یک حرکت زشت قلمداد شد و بار دیگر یک رسوایی برای آمربکا بوجود آمد.

حجت الاسلام سیدسجادموسوی پرتاب موشک توسط حوثی های یمن را دفاع از یمن برشمرد و خاطرنشان ساخت: وجه تفاوت اسلام و کفر دفاع از مظلوم و مبارزه علیه ظالم است لذا جمهوری اسلامی ایران نه تنها زیر بار ظلم نمی رود بلکه هرجا ندای مظلومی شنیده شود به یاری آنها خواهند شتافت.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: