آسوبان
یادداشت و تفسیر
تأملی چند در ماهیت فتنه جدید یادداشت/ عباس حاجی‌نجاری
تأملی چند در ماهیت فتنه جدید
پیرامون حوادث اخیر کشور یادداشت/ مهدی فضائلی
پیرامون حوادث اخیر کشور
چیستی و کیستی ناآرامی‌ها یادداشت/ محمدکاظم انبارلویی
چیستی و کیستی ناآرامی‌ها
نقشه‌های بر باد رفته! یادداشت/ ابراهیم کارخانه‌ای
نقشه‌های بر باد رفته!
فتنه و تحریم دو لبه الگوی مقراضی مهار واکاوی ابزارهای نوین مهار ایران اسلامی
فتنه و تحریم دو لبه الگوی مقراضی مهار
اقتصادی که سیاسی می‌شود یادداشت/محمدرضا ملکشاهی‌راد
اقتصادی که سیاسی می‌شود
آرشیو
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
روند طولانی پروژه های عمرانی/ پل نیمه کاره ای که ترافیک را تشدید کرد! کلنگ زنی هایی که هنوز افتتاح نشده اند؛
روند طولانی پروژه های عمرانی/ پل نیمه کاره ای که ترافیک را تشدید کرد!
بی توجهی به مرغوب ترین گندم تولیدی کشور / گندم "سرخه" طلای از دست رفته الیگودرز گزارش/
بی توجهی به مرغوب ترین گندم تولیدی کشور / گندم "سرخه" طلای از دست رفته الیگودرز
بیش از 86هزار لرستانی بی سواد مطلق هستند معاون سوادآموزی آموزش و پرورش لرستان:
بیش از 86هزار لرستانی بی سواد مطلق هستند
دستگاه های فرهنگی لرستان نیازمند جراحی مدیریتی؟!/ حذف ذکر اذان و اقامه از کتب درسی شاهکار دستگاه تعلیم وتربیت در لرستان! کمیت لنگ دولتمردان فرهنگی لرستان؛
دستگاه های فرهنگی لرستان نیازمند جراحی مدیریتی؟!/ حذف ذکر اذان و اقامه از کتب درسی شاهکار دستگاه تعلیم وتربیت در لرستان!
آرشیو
معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور:

معاون میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: قلعه فلک الافلاک را یکی از ظرفیت های عظیم استان لرستان در بخش گردشگری است و تلاش داریم آن را به مجموعه گردشگری کشور برگردانیم.

کد خبر: ۲۱۷۰۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۶

به گزارش لرسو؛ آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان لرستان با حضور دکتر دانیالی، معاون توسعه مدیریت و سرپرست معاونت حقوقی ، مجلس و استانهای سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در سالن همایش این اداره کل برگزار و سید امین قاسمی جایگزین غلامرضا سلیمانی شد.

قلعه فلک الافلاک را به مجموعه گردشگری کشور برمی گردانیم

احمد دانیالی،معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور در این مراسم با بیان اینکه هنرمندان صنایع دستی ایران سفیران صلح و زیبایی در جهان هستند،گفت: این هنرمندان با کارشان افکار جهانی را به سمت کشور متوجه می کنند.

وی با بیان اینکه کشور ما به دلیل اقلیم متفاوت و متنوعی که دارد یکی از مراکز اصلی گردشگری در جهان است اظهار داشت: در حوزه طبیعی سرآمدیم و آب و هوای چهار فصل کشور گردشگران زیادی که علاقه مند به حوزه ژئوتوریسم هستند را به سمت این دیار می کشاند.

معاون توسعه مدیریت و سرپرست معاونت حقوقی ، مجلس و استانهای سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور گفت: میراث کهنسال کشور نیاز به ساماندهی دارد و همه ما در سازمان جمع شده ایم تا این میراث را حفظ کنیم به همین خاطر ما در استفاده از این ظرفیت گردشگری و جذب توریسم باید تلاش کنیم.

دانیالی با بیان اینکه ایجاد اشتغال هزینه بر است گفت: با ایجاد اشتغال در بخش صنایع دستی و به کارگیری جوانان در این زمینه می توانیم به ازای هر 6 گردشگر یک شغل ایجاد کنیم.

وی ایجاد اشتغال در بخش گردشگری را راه برون رفت از معضلات بیکاری در لرستان دانست و عنوان کرد: با همکاری تمام سازمان ها و ارگان ها می توانیم با تاسی از گفتمان اقتصاد مقاومتی به مشکلات اقتصادی کشور غلبه کنیم.

دنیالی قلعه فلک الافلاک را یکی از ظرفیت های عظیم استان لرستان در بخش گردشگری دانست و افزود: تلاش داریم قلعه را به مجموعه گردشگری کشور برگردانیم که خوشبختانه سال آینده سال کم کردن بیکاری است و دولت برای بخش گردشگری بودجه قابل توجه ای تخصیص داده است که در قالب تسهیلات در اختیار سرمایه گذاران قرار خواهد گرفت.

معاون توسعه مدیریت و سرپرست معاونت حقوقی ، مجلس و استانهای سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور نقش مدیران را به عنوان تسریع کننده امر سرمایه گذاری در این بخش مهم قلمداد کرد و افزود: همه بخش های دولتی باید همکاری با این مجموعه داشته باشند و مدیران باید برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری تسریع کننده ، سیاستگذار و هماهنگ کننده باشند تا صنعت گردشگری در لرستان پررنگ تر شود.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: سفیر افلاک

مطالب مرتبط:
برچسب ها: قلعه فلک الافلاک 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
فلیم و کلیپ
لرستان خبر