امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: حق نظارت بر مدیران برای نمایندگان مجلس وجود دارد و از این موضوع استقبال می‌کنیم اما نظارت‌ها نباید تبدیل به دخالت‌ها شود.

کد خبر: ۲۱۷۵۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲

سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه شورای اداری لرستان بیان کرد: جمعیت بازدیدکننده در لرستان نسبت به سال گذشته ۳۷ درصد افزایش یافته و از حیث ارائه خدمات شاهد موفقیت‌های چشم‌گیری بودیم.

وی ادامه داد: کارهای خوبی برای ایام نوروز در لرستان انجام شده و باید با همکاری و هماهنگی هرچه بیشتر اقدامات بزرگی انجام شود، هنوز ظرفیت‌های بالقوه‌ای در استان وجود دارد که می‌توان با برنامه‌ریزی شرایط را برای توسعه استان مهیا کرد.

استاندار لرستان عنوان کرد: با سیستمی کار کردن می‌توان خروجی‌های خوبی به دست آورد،استعداد گردشگری لرستان بسیار فراتر از حالت کنونی است و باید بخش مهمی از اقتصاد استان در قالب این حوزه تامین شود.

خادمی گفت: در سال گذشته توفیقات خوبی برای استان به وجود آمد و در بودجه سال ۹۷ با همکاری خوب نمایندگان لرستان اتفاقات خوبی صورت گرفته است، به عنوان نمونه برای قلعه فلک الافلاک اعتبارات خوبی لحاظ شده و فاینانس سد بختیاری در شورای اقتصاد به تصویب‌ رسید و منابعی نیز برای سد معشوره دیده شده است.

وی در ارتباط با تخلیه اطراف قلعه فبک‌الافلاک بیان کرد: منابع مورد نیاز برای سپاه پاسداران به‌طور ملی تأمین خواهد شد و کل منابع در سال ۹۷ پرداخت می‌شود و تلاش خواهیم کرد تا ۳ ماهه اول ۹۸ این تخلیه را انجام دهیم و در غیر این صورت تا مهر ۹۸ این مهم محقق خواهد شد.

استاندار لرستان در ادامه با اشاره به برنامه‌های استان برای سال ۹۷، افزود: بحرانی‌ترین متغیرمان در کشور اشتغال است و باید تمامی هدف‌هایمان برای حل این معضل باشد.

وی اظهار داشت: در کنار مردم، تولیدکنندگان نیز باید کیفیت کالاهای تولیدی خود را افزایش دهند،علاوه بر این امسال سال نشاط اجتماعی نیز بوده و باید نشاط و امید را در جامعه افزایش دهیم.

این مسوول گفت: امسال سال کار و تلاش و کوشش است و باید استفاده لازم را برد و امسال باید مبتنی بر همکاری و وحدت باشد و پیگیری مدیران از ردیف‌های اعتبارات ملی و متفرقه نیز مورد تأکید ویژه قرار گیرد.

استاندار لرستان گفت:با توجه به شرایط موجود خیلی به دنبال پروژه جدید نباشیم و اولویت اول باید تحویل طرح‌های نیمه‌تمام باشد.

خادمی در ادامه با اشاره به اینکه لرستان در بخش تخصیص آب مشکلات زیادی دارد، افزود: اگر نمی‌توانیم به دنبال ایجاد سدهای بزرگ باشیم می‌توان به دنبال احداث و تکمیل ایستگاه‌های پمپاژ باشیم.

وی گفت: حق نظارت بر عملکرد مدیران برای نمایندگان مجلس وجود دارد و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم اما نظارت‌ها نباید تبدیل به دخالت‌ها شود، به تعامل و همکاری اعتقاد داریم و همه ما به دنبال جلو بردن استان هستیم.

انتهای پیام/

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برچسب ها: تخصیص آب 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: