امروز: دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
یادداشت

در حقیقت حمایت از کالای ایرانی نیازمند عزم ملی بوده و مردم و مسئولان همگی پای‌کار بیایند.

کد خبر: ۲۱۷۷۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷

به گزارش لرسو؛ تولید ملی مقدمه‌ای بر اشتغال‌زایی و کارآفرینی خواهد بود و سبب کاهش نرخ تورم می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا عبدلی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان الشتر

فرهنگ استفاده از کالاهای داخلی باید در بین مردم گسترش‌یافته و این در جامعه جا می‌افتد اگر جنس ایرانی ازلحاظ کیفیت پایین‌تر از مشابه خارجی بوده ولی برای حمایت از کارگران باید از آن استفاده کنیم.

باید تولید داخلی و ملی را افزایش داده و وابستگی کشور را به کالاهای خارجی کمتر کرده تا اقتصاد داخلی مقاوم‌تر شده البته در این مسیر مشکلات و سختی‌های بسیاری وجود دارد اما همۀ این مشکلات با ایستادگی و مقاومت ملت ایران حل خواهد شد.

قاچاق کالا عامل اصلی بیکاری و داشتن رکورد در کشور بوده بایستی به‌نوعی اقدام کرده که مصرف کالاهای قاچاق به‌عنوان ضد فرهنگ محسوب شده لذا مسئولان برای جلوگیری از قاچاق کالا تمهیدات ویژه‌ای در دستور کار قرار داده و توان رقابت را به تولیدکننده داخلی بدهند.

یکی از مزیت‌های جانبی کالای ایرانی این است که ما با حمایت از آن توانسته قشر جوان جامعه را نیز حمایت کرده و ارتقای تولیدات داخلی به انگیزه بخشی جوانان مستعد و تحصیل‌کرده ایران اسلامی منجر شده و از مسئولان انتظار داریم واردات خارجی را تنگ‌تر کرده و به‌جای آن از تولیدکننده ایرانی حمایت کرده همچنین از مردم انتظار داشته تا حمایت از کالای ایرانی را رعایت کنند.

انتهای پیام/

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علیرضا عبدلی مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه شهرستان الشتر


 

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: