امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش

در دیدار اعضای خانه مطبوعات لرستان با استاندار بر توجه به معیشت و مسکن خبرنگاران تاکید شد.

کد خبر: ۲۱۸۰۷
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹

سیداحمد موسوی در بازدید استاندار لرستان از خانه مطبوعات استان لرستان معیشت خبرنگاران را عنصر اصلی در حوزه رسانه دانست و گفت: ساماندهی ویژه خبرنگاران اولویت اصلی خانه مطبوعات است.

وی تهیه مسکن خبرنگاران را از دیگر اولویت‌های خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان دانست و افزود:واگذاری بخشی از مسکن مهر  راهکار حل مشکل مسکن خبرنگاران بوده که در این زمینه پیگیری‌هایی صورت گرفته است.

موسوی بر ارائه راهکارهای خبرنگاران جهت ارتقای جایگاه خبرنگاران تاکید و افزود: گردهمایی خانواده‌های اصحاب رسانه لرستان در هفته‌های آینده برگزار می‌شود.

در ادامه مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان نیز با اشاره به واگذاری زمین جهت ساخت خانه مطبوعات لرستان، عنوان کرد: طبق آخرین ساماندهی ۱۰۵ خبرنگار  داریم و وجود یک خانه مستقل برای اصحاب رسانه، حمایت مسئولان ارشد استان را می‌طلبد.

امین ساکی به بهره‌مندی اصحاب رسانه از مسکن مهر و ایجاد کوی خبرنگاران اشاره و عنوان کرد: در دفاتر خبری تامین هزینه دفاتر خبری،تجمیع خبرنگاران در یک مکان خاص پیشنهاد می‌شود، این در حالی است که می‌توان یکی از مدارس در اختیار خانه مطبوعات داد.

وی در خصوص تجمیع دفاتر نشریات و مطبوعات گفت: تجمیع دفاتر موجب هم‌افزایی بیشتر اصحاب رسانه و تقویت تعامل میان‌دستگاهی خواهد شد.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: