یادداشت و تفسیر
تعلل در انتخاب معاون سیاسی استاندار لرستان سعید سرشار
تعلل در انتخاب معاون سیاسی استاندار لرستان
تاوان تکرار دروغ سید محمد بحرینیان
تاوان تکرار دروغ
نواصلاح‌طلبی؛ خیرخواهی برای اصلاحات محسن مهدیان
نواصلاح‌طلبی؛ خیرخواهی برای اصلاحات
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید مهدی محمدی
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور اختصاصی/
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور
آرشیو
امام و رهبری
حوادث
10 هزار قرص متادون در بروجرد کشف شد فرمانده انتظامی بروجرد:
10 هزار قرص متادون در بروجرد کشف شد
واژگونی سواری پژو 2 مجروح بر جای گذاشت حادثه در محور آزادراه پل‌زال
واژگونی سواری پژو 2 مجروح بر جای گذاشت
تصادف محور «اولاد قباد» کوهدشت 8 مصدوم بر جای گذاشت رئیس سازمان اورژانس لرستان
تصادف محور «اولاد قباد» کوهدشت 8 مصدوم بر جای گذاشت
تصادف در محور پل‌دختر_خرم‌آباد 4 مجروح بر جای گذاشت
تصادف در محور پل‌دختر_خرم‌آباد 4 مجروح بر جای گذاشت
آرشیو
گزارش
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران لرستان؛ سرزمین جاذبه‌های ناشناخته و بکر/
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر گزارش/
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر
آرشیو

رئیس هیات فوتبال لرستان گفت: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به جای برخی فرافکنی‌ها بهتر است رای پرونده اعتراض تیم خیبر را که سه سال است با تاخیر همراه شده اعلام کند.

کد خبر: ۲۱۸۵۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸

به گزارش لرسو؛ ولی‌اله خسروی در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه این روزها برخی غیر فوتبالی‌ها با حکمرانی و احکام غیر واقعی سعی در بزرگنمایی و اخلال در فوتبال ایران دارند.

کمیته اخلاق به جای فرافکنی رای پرونده اعتراض خیبر را اعلام کند

وی خطاب به تورک رئیس محترم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال گفت: اگر 2 ساعت تاخیر در برگزاری یک بازی فوتبال به دلایلی که سازمان لیگ کمترین نقش و قصور را در آن دارد 5 سال محرومیت و بازی با شخصیت چهره‌های پاک و سالم فوتبال ایران به دنبال دارد، اعلام کنید عدم اعلام رای  اعتراض برخی شائبه تبانی‌های حریفان خیبر خرم‌آباد در لیگ یک بعد از 3 سال، چند سال محرومیت برای مسببین این ناعدالتی دارد ؟ 

رئیس محترم کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: آقای تورک چرا پس از سه سال از بازی آلومینوم اراک و فجرسپاسی شیراز و اظهارات و عدله ناظر،و طرفین دعوی همچون نمایندگان باشگاه‌های خیبر، آلومینوم و فجر سپاسی رای نهایی این پرونده قطور اعلام نمی شود؟ شما به عنوان رئیس کمیته اخلاق چند پرونده فساد در فوتبال را در میز خود بایگانی نمودید؟ چرا هیچگاه برخی ناپاکی‌ها و زدوبندها و پرونده‌های قطور در میز شما رسانه‌ای نمی‌شود؟ 

وی افزود: چرا برخی دلالی‌ها و زدو بند های موجود در فوتبال ایران که در سال گذشته در بین مربیان، داوران و برخی بازیکنان توسط کمیته اخلاق با محرومیت‌های آن چنانی روبرو شدند را رسانه‌ی نکردید و محرمانه در دفتر بایگانی فدراسیون ثبت شد؟ 

خسروی اظهار کرد: آقای تورک، فوتبالی فکر کنید و فوتبالی رای بدهید، وجدان تنها محکمه‌ای است که به قاضی نیاز ندارد؛ با فلاش بگ به اتفاقات نادر سه سال گذشته در لیگ یک امیدواریم جواب قانع کننده‌ای برای عدم پاسخ به شکایت خیبر در  تبانی‌های لیگ یک داشته باشید.

رئیس هیات فوتبال لرستان بیان داشت: آقایان کمیته اخلاق خیبر خرم‌آباد، تیمی مردمی و برخواسته و ریشه در مردم و بسیج بوده و مردم لرستان به خیبر عشق می‌ورزند و خیبر را مانند فرزند خود دوست دارند.  

وی ادامه داد: هواداران خونگرم لرستانی که قلبشان به عشق خیبر می‌تپید امیدوار بودند با رأی عادلانه خود دل هواداران فوتبال لرستان را شاد کنید تا مردم فوتبالدوست ایران اسلامی به صداقت و جوانمردی شما در مبارزه با فساد و تبانی ایمان داشته و رای شرافتمندانه شما را ستایش کنند، اما خبری حتی از اعلام رای مثبت و یا منفی برای خیبر هیچگاه دیده نشد.
 
خسروی یادآور شد: اکثر فوتبال دوستان و کارشناسان با نگاه حتی سطحی به فیلم بازی آلومینوم اراک و فجرسپاسی در تمامی رسانه‌های نوشتاری و تصویری اظهار شرمساری کردند که اتفاقات غیرطبیعی بازیکنان در این بازی فوتبال پاک را زیر سئوال برد و لذا با گذشت بیش از سه سال ما از مقامات ذی‌صلاح خواهان برخورد قاطع و مبارزه با این اتفاقات غیر فوتبالی هستیم تا همه تیم‌ها بدانند که روح فوتبال و ورزش را با این حرکات زیر سوال نبرند.

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: باشگاه خیبر فوتبال 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: