یادداشت و تفسیر
پروژه آمریکایی تغییر دولت عراق سید‌محمدمهدی غمامی
پروژه آمریکایی تغییر دولت عراق
پیوستن به اوراسیا؛ خوب یا بد محسن زنگنه
پیوستن به اوراسیا؛ خوب یا بد
چرا از ترامپ متشکریم؟ حسین رجایی
چرا از ترامپ متشکریم؟
انتخابات و جریان نفوذ! محمدکاظم انبارلویی
انتخابات و جریان نفوذ!
چرا درِ این جاسوسخانه را نمی‌بندید؟! حسین شریعتمداری
چرا درِ این جاسوسخانه را نمی‌بندید؟!
روشنگری رهبر انقلاب درباره کارشکنی جمعیتی مسئولان میانی صالح قاسمی
روشنگری رهبر انقلاب درباره کارشکنی جمعیتی مسئولان میانی
پایان سومین قصه و آغاز قصه چهارم! مهدی فضائلی
پایان سومین قصه و آغاز قصه چهارم!
20 نکته در باب گفتمان مقاومت محمدکاظم انبارلویی
20 نکته در باب گفتمان مقاومت
آرشیو
امام و رهبری
معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است رهبر معظم انقلاب:
معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است
کاهش تعهدات هسته‌ای فیلم/ بین سطورِ
کاهش تعهدات هسته‌ای
صفت‌های برجسته‌ اخلاقی شرح حدیث اخلاق
صفت‌های برجسته‌ اخلاقی
رهبر انقلاب سه عضو فقهای شورای نگهبان را منصوب کردند طی احکام جداگانه صورت گرفت
رهبر انقلاب سه عضو فقهای شورای نگهبان را منصوب کردند
آرشیو
حوادث
هشت مصدوم در برخورد سه دستگاه خودرو در جاده ونایی بروجرد تصادف رانندگی
هشت مصدوم در برخورد سه دستگاه خودرو در جاده ونایی بروجرد
غرق شدن دختر بچه 6 ساله در آبشار آب‌سفید الیگودرز حادثه
غرق شدن دختر بچه 6 ساله در آبشار آب‌سفید الیگودرز
10 هزار قرص متادون در بروجرد کشف شد فرمانده انتظامی بروجرد:
10 هزار قرص متادون در بروجرد کشف شد
آرشیو
گزارش
اجاره بهای خانه‌های من صلوات است بر محمد و آل محمد (ص) «صاحب‌خانه‌ صلواتی» ایران را بشناسید
اجاره بهای خانه‌های من صلوات است بر محمد و آل محمد (ص)
شکر خدا سرطان دارم من مهدی شادمانی‌ام!
شکر خدا سرطان دارم
 400 سال جنگ بر سر یک آبراهه باریک! داستان خبرسازترین تنگه دنیا
400 سال جنگ بر سر یک آبراهه باریک!
جمع‌آوری یک میلیارد ریال برای سیل‌زدگان مسجدی که ۵۰۰ نیازمند را زیر پوشش دارد/
جمع‌آوری یک میلیارد ریال برای سیل‌زدگان
برنامه‌ای که زندگی مشترک را آموزش می دهد بفرمائید کامتان را شیرین کنید!/
برنامه‌ای که زندگی مشترک را آموزش می دهد
در خانه‌تان بمانید و میلیونر شوید! جولان سودجویان؛
در خانه‌تان بمانید و میلیونر شوید!
آرشیو

خبر بازداشت یکی از اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر بروجرد هنوز از التهاب نیفتاده بود که حاشیه ای دیگر به وجود آمد.

کد خبر: ۲۱۸۶۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷

پر حاشیه‌ترین شورای شهر بروجرد این دوره بود،  برخی از اعضای شورای شهر رد صلاحیت شدند، اما با فشار‌های افراد نفوذی تنها چند ساعت قبل از انتخابات شورا، صلاحیتشان تأیید شد و وارد شورا شدند. از همان ابتدا این شورا با حاشیه‌های زیادی همراه شد و تا مرز انحلال پیش رفت، انتخاب چهار شهردار طی ۲ سال، جوش دادن در شورا و همه این‌ها نشان می‌داد که عده‌ای در شورا برای کسب منافع خود آمده‌اند نه برای خدمت به مردم.

حاشیه‌های بی‌پایان شورای شهر بروجرد

اما چند هفته پیش یکی از اعضای اصلاح‌طلب شورای شهر بروجرد دستگیر و روانه زندان شد، گرچه هنوز التهاب این خبر کم نشده بود که اینک یکی دیگر از اعضای شورای شهر بروجرد در شبکه های اجتماعی از سران فتنه حمایت کرده و نوشته است:به کدامین گناه چنین فرسوده و غمگین شده اند؟سران فتنه نظام را تا لبه پرتگاه بردند، حالا متأسفانه عده‌ای از خدا بی‌خبر و فرصت‌طلب از آن‌ها حمایت می‌کنند؛ این در حالیست که این روز‌ها کانال‌هایی نیز به‌سرعت قارچ در فضای مجازی بروجرد رشد می‌کنند و هر یک تا جایی که از دستشان برآید با توهین و افترا حسابی از خجالت هم درمی‌آیند و حرمت‌ها را شکسته و بابی‌حیایی و وقاحت تمام همه افراد را به رگبار تهمت می‌بندند.

حمایت عضو شورا از سران فتنه

شاهکار این شورا یکی دوتا نیست و هرروز حاشیه‌هایی را به دنبال دارند، اما حمایت از سران فتنه خیانت بزرگی است که در این راستا بسیج دانشجویی بروجرد بیانیه‌ای صادر کرده که به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم «وَإِذَا قِیلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ قَالُوا إِنَّمَا نَحْنُ مُصْلِحُونَ» (البقرة/۱۱) قریب به ۱۰ سال است که از فتنه ۸۸ می‌گذرد و در این سال‌ها که غبار فتنه از بین رفت و سره از ناسره مشخص شد، همگان رسوایی فتنه گران را به عیان دیدند و نیت‌های پلید آنان در اعترافاتشان بر مردم روشن شد. حال یکی از اعضا شورای شهر بروجرد در اقدامی مذبوحانه در فضای مجازی از سران فتنه۸۸ حمایت نموده و به‌عنوان یک مسئول در نظام مقدس جمهوری اسلامی، از جایگاه حقوقی خود برای تضعیف نظام سیاسی کشور و تشویش اذهان عمومی جامعه استفاده کرده است.

این شخص در قامت یک مسئول با حمایت از سران فتنه تعهد خود به ولایت، قانون اساسی و نظام اسلامی را زیر پا گذاشته است. حال که پیاده‌نظام جنگ رسانه‌ای دشمن در بدنه نظام نفوذ کرده و در جایگاه یک مسئول از موضع اپوزیسیون به ساختار قانونی کشور حمله می‌کند وظیفه خود دانستیم که چند کلامی را خارج از فضای تعارف با مردم شریف شهرستان بروجرد و مسئولین آن در میان بگذاریم.

مردم شریف بروجرد، ما فتنه گران و حامیان آن را باغی بر انقلاب می‌دانیم و معتقدیم که مشکلات فعلی کشور محصول خیانت لیبرال‌هایی است که در جریان فتنه ۸۸ با فرستادن نامه به رئیس‌جمهور ایالات‌متحده آمریکا، خواستار اعمال فشار‌های اقتصادی علیه کشور عزیزمان ایران شدند و همواره در طول تاریخ انقلاب منافع فردی و حزبی را بر منافع جامعه مقدم دانسته‌اند تا آنجا که حاضر شدند تمامی مرز‌های منافع ملی را در سال ۱۳۸۸ لکه‌دار کنند و با به آشوب کشیدن جامعه به رأی ملت در انتخابات پشت پا بزنند! اینان هشت ماه کشور را به خاک و خون کشاندند و مردم را در خیابان‌های تهران با دروغ تقلب سلاخی کردند! پرچم سیاه اباعبدالله را در روز عزای سیدالشهدا به آتش کشیدند و با بی‌حرمتی به ساحت مقدس اهل‌بیت عصمت و طهارت شعائر دینی را زیر پا گذاشتند.

تصور جامعه جهانی مبنی بر وفاق ملی در نظام اجتماعی ایران را بر هم زدند و با اقدام علیه امنیت ملی کشور، بیگانگان را به درون مرز‌های کشور امیدوار کردند و نیز برای اعمال فشار‌های اقتصادی علیه ملت ایران به غرب چراغ سبز نشان دادند و موجب تصویب قطعنامه ۱۹۲۹ شورای امنیت سازمان ملل متحد علیه نظام بانکی کشور شدند. نمازگزاران ظهر عاشورا را سنگ‌باران کرده و به جرم داشتن حمایت از انقلاب و ولایت، فرزندان این ملت را زنده‌زنده به آتش کشیدند!

حال که طرفداران این جریان در شهرستان بروجرد، می‌خواهند رنگ سیاه را بر جامعه ما بپاشند و جامعه را به سمت قهقرا ببرند اعلام می‌کنیم که فرزندان ایران اسلامی فتنه و فتنه گران را خط قرمز خود دانسته و صاعقه‌ای بر فرق سر تقدیس‌کنندگان آن خواهند شد تا زین پس کسی جرئت نکند به ساحت مقدس امام عصر (عج) جسارت کند و امام مسلمین را در نماز جمعه به گریه بیندازد!

طرفداران فتنه در شورای اسلامی شهر بدانند که اگر می‌خواهند دیگران را از وجود خود مطلع کنند بهتر است با خدمت به مردم و رفع مشکل کارگران مظلوم شهرداری باشد تا با بحران‌آفرینی سیاسی و جبهه‌گیری علیه آرمان‌های و ارزش‌های انقلابی مردم عزیز. در آخر، ضمن گله‌مندی از دستگاه‌های مربوطه بابت عدم برخورد با حامیان فتنه سبز در شورای شهر بروجرد، عرض می‌کنیم که دیگر چه اتفاقی باید بیفتد تا با این عنصر هتاک برخورد عملی صورت پذیرد.

از مسئولان قضایی استان و شهرستان درخواست می‌کنیم با توجه به اصل اعتقاد و التزام عملی به اسلام و ولایت مطلقه فقیه و نیز ابراز وفاداری به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ضمن برخورد قاطعانه با آن عضو هتاک و دیگر برهم زنندگان امنیت ملی کشور در فضای مجازی و حقیقی مراتب را به اطلاع آحاد مردم شریف برسانند.

منبع:سفیر افلاک

انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: