یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو

امام‌جمعه کوهدشت گفت: شورای نگهبان در برگزاری انتخابات عادلانه مجلس در کوهدشت مراقبت ویژه‌ای داشته باشد، زیرا مطالبه مردم است.

کد خبر: ۲۱۹۰۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳

به گزارش لرسو؛ حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، ضمن تبریک دهه کرامت، اظهار کرد: امام رضا (ع)، مردم‌دار، غریب‌نواز و رفتاری کریمانه داشت و دارای علمی بیکران و تواضعی مثال‌زدنی بود.

ضرورت مراقبت جدی شورای نگهبان در برگزاری انتخابات عادلانه در کوهدشت

وی بیان کرد: مقاومت بهترین راهبرد مقابله با آمریکا است، ما به‌طور منطقی تعهدات خود در برجام را کاهش داده و غنی‌سازی موردنیاز را انجام دادیم.

امام‌جمعه کوهدشت اقدام اروپایی‌ها در تبادلات مالی و کانال اینستکس را خنده‌دار تلقی کرد و اظهار داشت: بایستی اقتصاد کشور را به‌صورت عاقلانه و هوشمندانه پیش ببریم، چراکه مردم جلودار هستند و باروحیه مقاومت، چهل سال ایستادگی کردند.

طهماسبی با اشاره به‌ضرورت نظارت جدی دولت در زمینهٔ جلوگیری از فساد، تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه به‌عنوان اولویت در راستای جلوگیری و مبارزه با فساد، حرکت‌های حکیمانه و مثبتی را برداشته است.

وی رهبر شیعیان نیجریه را «شیخ مقاومت» خواند و گفت: ما در مقابل مسلمانان عالم مسؤول هستیم، شیخ زکزاکی میلیون‌ها نفر را در نیجریه شیعه کرد.

امام‌جمعه کوهدشت منافع اسلام و مسلمانان را در گرو مقاومت برشمرد و عنوان کرد: انگلیس در ایام فتنه 88 در حق ملت ایران جنایت کرد، قاطعیت در بیان مهم است، از منطقه کوهدشت به وزارت امور خارجه هشدار می‌دهم که در مقابل دسیسه‌ها هوشیار باشند.

طهماسبی با اشاره لزوم پیگیری جدی مطالبات مردم توسط مسؤولان، اظهار داشت: شورای نگهبان بایستی در برگزاری انتخابات پیشرو مجلس، مراقبت بیشتری داشته باشد، ما با این حرف در حال تضعیف نیستیم، بلکه به‌عنوان مطالبه اصلی مردم، خواستار برگزاری عادلانه و عاقلانه انتخابات در کوهدشت هستیم.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: