امروز: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو

نماینده ولی‌فقیه در لرستان از بانوی ورزشکار لرستانی که در مسابقات جهانی با فرد نامحرم دست نداده بود تقدیر کرد.

کد خبر: ۲۱۹۰۱
تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲

به گزارش لرسو؛ به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان، آیت الله سیداحمد میرعمادی در حاشیه برگزاری نماز جمعه از آزیتا شکاری بانوی اخلاق مدار لرستانی که در مسابقات جهانی کارگران به نامحرم دست نداده بود تجلیل کرد.

تقدیر آیت‌الله میرعمادی از بانوی ورزشکار لرستانی

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: بانوان ورزشکار ایرانی با پوشش اسلامی در عرصه‌های بین‌المللی، سفیران فرهنگ عفاف و حجاب زن ایرانی هستند.

وی با تجلیل از حرکت ارزنده آزیتا شکاری بانوی  ورزشکار که در مسابقات بین المللی با به نمایش گذاشتن عفاف زنان مسلمان از دست دادن با نامحرمان ممانعت کرد، افزود: این بانوی ورزشکار علاوه بر کسب مدال قهرمانی مدال عفاف و حجاب بانوان ایرانی را کسب کرد و با حرکت ارزشمند خود اقتدار و جایگاه ارزشمند زن مسلمان را به نمایش گداشت و قطعاً افتخاری بالاتر را در لیست قهرمانی‌های خود ثبت کرد.
 
میرعمادی عنوان کرد: امروز نیز اقدام پسندیده آزیتا شکاری بانوی ایرانی و زن غیور لرستانی یک‌بار دیگر فضای مجازی را در برگرفت و برگ زرین دیگری را در دفتر افتخارات بانوان ایرانی رقم‌زد.

 وی در ادامه خاطر نشان کرد: این بانوی لرستانی در ششمین دوره بازی‌های جهانی کارگری در تورتوسای اسپانیا، در پایان مسابقات جودو و در زمان توزیع مدال وزن ۵۷ – کیلوگرم بانوان، زمانی که مسئول برگزاری مسابقات که مردی مسن بود و مدال را به او اهدا کرد، دست خود را جلو آورد تا به او دست بدهد اما این زن غیرتمند لرستانی و ملی‌پوش جودوی بانوان کارگری از دست دادن به او امتناع کرد.
 
شایان ذکر است، مسؤول مسابقات این حرکت بانوی جودوکار ایران را توهین به خود تلقی و اعلام کرد در مراسم توزیع مدال سایر اوزان حضور نمی‌یابد؛ این اقدام پسندیده آزیتا شکاری سبب واکنش ورزشکاران و مربیان ایرانی شد و اقدام او را تحسین کردند.
 
انتهای پیام/


 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: