یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو

بخشدار معمولان گفت: معمولان سیل‌زده به پزشکان متخصص زنان و زایمان وچشم پزشک نیاز دارد.

کد خبر: ۲۱۹۴۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴

به گزارش لرسو؛ سیدحبیب الله موسوی روز دوشنبه در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان پلدختر با بیان این که بی‌نظمی در حوزه اداری در درمانگاه معمولان وجود دارد اظهار داشت: شهر معمولان با توجه به قطعی جاده ترانزیتی به پزشکان متخصص زنان و زایمان و چشم پزشک نیاز دارد و باید در این شهر حضور پیدا کنند.

وی افزود: مشکلاتی در سطح شهر معمولان از جمله مشکلات درمانگاه در حوزه مدیریتی وجود دارد که می‌طلبد مسئولان در این زمینه جلسه شورای سلامت تشکیل دهند و مسائل و مشکلات را مطرح کنند.

بخشدار معمولان گفت: وقتی پزشکان بیش از سه قلم دارو را در دفترچه‌های روستایی بنویسند داروخانه نمی‌پذیرد  و می‌گوید سقف معین دارد و بیمه بیش از این اقلام دارویی  قبول نمی‌کند که با توجه به وضعیت شهر معمولان باید این مسئله ویژه دیده شود.

موسوی خاطرنشان کرد: بعضی از روستاهای بخش معمولان مانند روستاهای دمرود افرینه، معمولان و ...در جریان سیل خسارت صددرصدی دیدند که شبکه بهداشت باید ورود پیدا کرده ومشکلات بهداشتی را کنترل کند.

بخشدار معمولان خواستار استقرار پایگاه انتقال خون در این بخش شد و گفت: با توجه به مراجعات مکرر مردم و استقبال آنان جهت اهدای خون و نظر به این که در معمولان سیل زده پایگاه و یا مرکز خون گیری وجود ندارد  و اعلام آمادگی مردم  برای اهدا خون باید در این رابطه با مرکز استان رایزنی شود تا تیم سیار خونگیری جهت اهدای خون در این شهر استقرار یابد.

انتهای پیام/


 

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: