یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از تشکیل پرونده تخلفاتی با ارزش بیش از ۲۹ میلیارد ریالی برای مرغداران متخلف در سطح این استان و معرفی متخلفان به تعزیرات حکومتی خبر داد‌.

کد خبر: ۲۲۰۱۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰

فریبرز حسامی امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: با عنایت به اعلام نرخ مصوب مرغ و لزوم تحویل مرغ توسط مرغداران به کشتارگاه‌ها و سطح عرضه حسب آمار و اطلاعات واصله از دستگاه‌های ذی ربط همچون اداره کل دامپزشکی و سازمان جهاد کشاورزی تاکنون تعداد ۶ پرونده تخلفاتی به ارزش ۲۹ میلیارد و ۵۶۲ میلیون و ۴۸۰ هزار ریال جهت مرغداران متخلف تشکیل و به اداره کل تعزیرات حکومتی به منظور طی مراحل قضایی ارسال شده است.

وی افزود: اکیپی متشکل از نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و دامپزشکی بر عملکرد مرغداری‌ها و کشتارگاه‌های سطح استان نظارت می‌کنند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: همچنین بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته با افرادی که بدون هماهنگی اداره کل دامپزشکی اقدام به خروج مرغ یا گوشت آن به بیرون استان کنند برخورد لازم و قانونی صورت خواهد گرفت.

حسامی اظهار داشت: مطمئنا بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها تمام ظرفیت خود را جهت مقابله با هرگونه تخلف احتمالی در حوزه‌های مختلف بخصوص توزیع و قیمت مرغ به کار خواهند گرفت تا شاهد ایجاد ثبات در بازار این محصول باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: مرغ‌داری متخلف 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: