یادداشت و تفسیر
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید مهدی محمدی
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور اختصاصی/
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور
آرشیو
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران لرستان؛ سرزمین جاذبه‌های ناشناخته و بکر/
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر گزارش/
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر
آرشیو
آهستان

صداوسیما می‌توانست در برنامه مناظره شعارها، ادعاها و برنامه‌های نامزدها را به چالش بکشد و آنها را در معرض قضاوت مردم قرار دهد.

کد خبر: ۲۳۷۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۰۸

وبلاگ آهستان نوشت:

مناظره‌ امروز به همه چیز شباهت داشت جز مناظره؛ همان لحظه اول یاد مسابقه هفته و مرحوم منوچهر نوذری افتادم؛ مخصوصاً آن بخش دوم که انصافاً شباهت زیادی به مسابقه هفته داشت!

یادش بخیر مرحوم نوذری دقیقاً مثل مرتضی حیدری سؤالاتی را از روی برگه می‌خواند و شرکت کنندگان هم به آن جواب می‌دادند؛ تنها فرق این برنامه با مسابقه هفته این بود که این 8 نفر دستشان روی زنگ نبود و مرتضی حیدری هم مثل نوذری نمی‌پرسید: «از کی بپرسم؟».

به هرحال مناظره تمام شد و صداوسیما به مردم هیچ کمکی نکرد؛ صداوسیما می‌توانست این 8 نفر و برنامه‌هایشان را به مردم کشورمان معرفی کند؛ می‌توانست شعارها و ادعاها و برنامه‌های نامزدها را به چالش بکشد و آنها را در معرض قضاوت مردم قرار دهد.

اما حالا با این نمایش مسخره، همه چیز به خنده‌ بازاری برای عصر روز جمعه تبدیل شد؛ امروز با این جواب‌های 2-3 دقیقه‌ای، چه نکته‌ای برای مردم روشن شد؟ این چه کمکی به مردم است که نظر و برداشت کاندیداها را درباره عکس‌های مختلف ببینند؟ (بنده خدا عارف حق داشت که عصبانی شود؛ آخرش هم معدن را با یک منطقه توریستی زیبا اشتباه گرفت!)

واقعاً برای صداوسیمای مملکت متأسفم که این فرصت خوب را به بدترین شکل ممکن خراب کرد و با توهین به شعور مردم و نامزدهای مختلف، همه را مسخره کرد؛ من اگر جای این نامزدها بودم، قطعاً به هیچ سؤالی جواب نمی‌دادم و فوراً از محل مناظرات خارج می‌شدم؛ حتی به قیمت تأثیر منفی بر آرایم.

 

منبع: فارس

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: