یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو
نوباوه:

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: عزل و نصب‌های بوداری طی چند روز اخیر در وزارت نفت صورت گرفته که مجلس آنها را بی‌جواب نمی‌گذارد.

کد خبر: ۳۵۹۱
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۰

بیژن نوباوه اظهار کرد: متأسفانه اتفاقی نامبارک در انتخابات مجلس نهم اتفاق افتاد و به موجب آن انشقاق میان جریان اصولگرای مجلس به وجود آمد.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه من نمی‌خواهم که بگویم در این میان مقصر چه کسانی بوده‌، تصریح کرد: این موضوع به اصولگرایی آسیبی بزرگ وارد کرد که اولین آن را در انتخابات ریاست‌جمهوری شاهد بودیم.

خبرگزاری فارس: مجلس عزل و نصب‌های بودار زنگنه را بی‌جواب نمی‌گذارد / انتقاد از انشقاق اصولگرایان

نوباوه تصریح کرد: در دو شقه کردن جریان اصولگرا هر کسی دنبال اهداف خاص خود بود که باید این اتحاد میان جریان اصولگرا و حرکت به سمت یک جریان واحد هر چه زودتر شکل بگیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه همه نمایندگان مجلس را به نوعی اصولگرا دانست و گفت: من معتقدم همان‌هایی هم که در اقلیت هستند جزو اصولگرایان به شمار می‌روند چرا که تاکنون نه حرکت بدی داشته‌اند و نه حرف بد زده‌اند.

نوباوه در پاسخ به این سؤال که آیا جریان اصولگرا در رأی اعتماد به وزرا مشی اصولگرایانه خود را به درستی در پیش گرفت یا نه؛ اظهار کرد: در مجلس به مصالح بیش از هر چیز توجه می‌شود و شما دیدید که همین مجلسی که به سه وزیر روحانی رأی نداد در جایی دیگر با یک رأی کمتر کسی دیگر را به جای آقای کدخدایی برگزیدند.

نماینده اصولگرای مردم تهران در مجلس با ذکر این سخن که به صورت صد درصدی در برابر موضوع فتنه برای رأی اعتماد به وزرا تصمیم گرفتیم، تصریح کرد: فتنه در برابر اسلام و ایران و مردم و انقلاب شکل گرفت و هرگز در برابر چنین عملکردی نباید کوتاه آمد.

نوباوه افزود: البته به غیر از سه نفری که رأی نیاوردند خود من نسبت به یکی دو نفر دیگر هم انتقاد دارم اما در برهه کنونی باید دولت را برای خدمت به مردم کمک کرد.

وی به وظیفه مجلس پس از رأی اعتماد به وزیران هم گریزی زد و گفت: این‌گونه نیست که وزیران رأی اعتماد گرفتند و مجلس دیگر کاری به کار کسی ندارد بلکه ما به وظیفه نظارتی خود همواره عمل خواهیم کرد.

وی یک نمونه از آن را عزل و نصب‌های چند روز اخیر وزارت نفت ذکر کرد و گفت: این عزل و نصب‌ها که بودار به نظر می‌رسند از دید نمایندگان پنهان نمی‌ماند و ما در این خصوص عملکرد آقای زنگنه را به دقت زیر نظر داریم و در موقع خود هم به آن جواب خواهیم داد.

منبع خبر: فارس

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: