یادداشت و تفسیر
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید مهدی محمدی
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور اختصاصی/
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور
آرشیو
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران لرستان؛ سرزمین جاذبه‌های ناشناخته و بکر/
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر گزارش/
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر
آرشیو
اسدالله محبی

یادی از دکتر حسن حبیبی... .

کد خبر: ۵۱۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۵۹

سلام دکتر. همیشه فکر میکردم که چرا کسی مثل شما با وجود اینکه معاون اول رییس جمهور است، اینقدر کم حرف و صبور است؛ اینقدر بی حاشیه است.

راستی جایت خالی! جایت که خالی شد، خیلی ها آمدند و رفتند، روی همان صندلی ایی که تو نشسته بودی اما نتوانستند خودشان را آنگونه که بودند حفظ کنند؛ بعضیهایشان بعد از فقط چند ماه از مسئولیتشان ادعاهای عجیب و غریب کردند. راستی! خودت بگو! چگونه توانستی جان سالم از این همه مقام و منصب بدر ببری؟! از این همه آدم که دور و برت را شلوغ میکنند؛ بعضیها از سر صداقت احترامت می کنند، بعضی دیگر ریاکارانه و مزورانه...! چگونه همه حب و بغضهای دنیا را مچاله کردی و دور انداختی؟! خداوند روحت را قرین رحمتش کند. به راستی به وعده هایت وفا کردی و لایق شدی تا مقام معظم رهبری شما را "صادق" خطاب کند و این چیز کمی نیست اگر بیاندیشیم. بی شک یاری خداوند بود تا مثل آنهایی نشوی که تا منافعشان به خطر افتاد همه چیز را فراموش کردند حتی خودشان را که چه کسی بودند و از کجا اعتباری پیدا کردند؛ بگذریم...!

یادم هست "گل آقا" خیلی وقتها شما را سوژه میکرد، بیشتر وقتها این سوژه شدن شاید ارتباطی به پُست شما هم نداشت اما شما خم به ابرو نیاوردید.

شما یار صدیق انقلاب بودید، حالا جای خالیتان را احساس می کنیم. این هم عادت بد ماست که بعد از مرگ خوبها از آنها ستایش میکنیم و تا هستند، انگار نیستند! تعریف و تمجید ما، شما را چکار؟! اجرتان با خدا که الگویی برای همه مدیران و مسئولان شدید.

 

سفرت بخیر اما! تو و دوستی خدا را،

تو کزین کویر وحشت به سلامتی گذشتی،

به شکوفه ها به باران،

برسان سلام ما را.

اسدالله محبی 

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: