یادداشت و تفسیر
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید مهدی محمدی
خطرناک‌‌‌‌‌‌تر از تحریم و تهدید
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور اختصاصی/
نقش و جایگاه حوزه های علمیه در پیشرفت فرهنگی کشور
آرشیو
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران لرستان؛ سرزمین جاذبه‌های ناشناخته و بکر/
کلید توسعه لرستان در دست گردشگران
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر گزارش/
وضعیت سیل‌زدگان پلدختر یک ماه پس از سیل ویرانگر
آرشیو
فاطمه سیلاخوری

لرس: مادر شهید کشوری گفت: گویا شهید شیرودی در خواب می‌بینید که احمد یک پارچ آب یخ را روی سر او می‌ریزد و می‌گوید: علی اکبر خوابی؟ مناطق غرب وضعیتش خوب نیست.

کد خبر: ۸۴۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۵۳

به گزارش لرس به نقل از فارس «فاطمه سیلاخوری» مادر امیر سرلشکر خلبان شهید «احمد کشوری» درگذشت مادر خلبان شهید علی اکبر قربان شیرودی را تسلیت گفت و از خداوند منان برای روح آن مادر بزرگوار بخشش و رحمت الهی را خواستار شد.

فاطمه سیلاخوری در ادامه به بیان خاطره‌ای از این مادر بزرگوار یک هفته قبل از شهادت فرزندش پرداخت که اینگونه روایت کرده بود: علی اکبر تازه از عملیات به خانه (روستای بالاشیرود تنکابن) برگشته بود، شب شهید کشوری را در خواب می‌بیند. این در حالی بود که چهار پنج ماهی از شهادت کشوری می‌گذشت.

وی ادامه داد: گویا علی اکبر در خواب می‌بینید که احمد یک پارچ آب یخ را روی سر او می‌ریزد و می‌گوید: علی اکبر خوابی؟ مناطق غرب وضعیتش خوب نیست، پاشو برو عملیات...

فاطمه سیلاخوری تصریح کرد: شهید شیرودی این خواب را برای مادرش تعریف کرد و بعد از آن به عملیات رفت و رشادت‌ها آفرید و در همان عملیات که در تاریخ 8 اردیبهشت سال 60 رقم خورد با شولای شهادت به دوست شهیدش (شهید کشوری) پیوست.

منبع خبر:

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: