امروز: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
یادداشت و تفسیر
امام و رهبری
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است رهبر انقلاب:
منطق منع مذاکره با آمریکا، جلوگیری از نفوذ این کشور است
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد گروه سیاسی لرسو
سد محکمی که آمریکا را به گوشه رینگ برد
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم رهبر انقلاب: سپاه در داخل و خارج از کشور دارای عزت است
با تمسک به سیدالشهداء(ع) در مقابل آمریکا کوتاه نمی‌آییم
آرشیو
حوادث
گزارش
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت سعیده اسدیان
کتابفروشی نُقلی شهر با ۵۸ سال قدمت
آرشیو
رئیس پارک علم و فناوری لرستان مطرح کرد

رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: براساس تفاهم‎نامه منعقد شده، با شرکتی از کشور ترکیه امکان صادرات پنج محصول از استان لرستان به کشور ترکیه به وجود آمده است.

کد خبر: ۹۲۹۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۰۵

به گزارش لرسو و به نقل از فارس مجید یاراحمدی در جلسه کارگروه پژوهش و فناوری استان لرستان ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در خرم‎آباد اظهار داشت: سه‌شنبه هشت مهرماه امسال‎ نخستین نشست رسمی با حضور روسای پارک علم و فنآوری استان‎ها، نمایندگان وزارت علم و فناوری و نمایندگان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل پارک علم و فناوری در تهران برگزار می‎شود.

وی ادامه داد: این نشست با موضوع نگاه ویژه به سیاست‎های اقتصادی رهبری و با هدف شکوفایی فناوری کشور برگزار می‎شود، همچنین دو مرکز رشد وابسته به پارک علم و فناوری و دانشگاه لرستان واقع در محل دانشگاه داروسازی استان لرستان و مرکز دانشگاه پزشکی بروجرد افتتاح می‎شود.

یاراحمدی با بیان اینکه مراحل نهایی کسب موافقت اصولی پارک در وزارت بهداشت در حال سپری‎شدن است، عنوان کرد: بحث موافقت اصولی پارک علم و فناوری نیاز به بررسی ندارد و در صورت وجود تعامل بین‎بخشی اتفاق می‎افتد.

وی بیان داشت: گزارش عملکرد پارک علم و فناوری در طی سال‎های 90 تا 92 به صورت کتاب مکتوب شده است و همچنین عملکرد سال 93 با تمرکز بر کیفیت‎بخشی به فعالیت‎های علمی در بخش ملی و بین‎المللی است.

رئیس پارک علم و فناوری لرستان گفت: براساس تفاهم‎نامه بسته شده، با شرکتی از کشور ترکیه امکان صادرات پنج محصول از استان لرستان به کشور ترکیه به وجود آمده است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: لرستان صادرات 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: