امروز: چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
یادداشت و تفسیر
ویژه‌ها
حوادث
گزارش
فرمانده نیروی انتظامی استان در جمع اصحاب رسانه خبر داد:

فرمانده نیروی انتظامی استان از انهدام سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 300 کیلوگرم تریاک توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.

کد خبر: ۹۶۷۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۰۶:۵۲

به گزارش لرسو و به نقل از سفيرافلاك، محمد قنبری در محل ستاد مبارزه با مواد مخدر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر و نیز مقدار 300 کیلوگرم تریاک توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کشف و ضبط شد.

وی افزود: در این عملیات 10 متهم و شش دستگاه خودرو سبک و سنگین طی سه عملیات در روزهای یکم، دوم و چهارم آبان ماه سال جاری دستگیر و به مراجع قانونی تحویل داده شد.

فرمانده نیروی انتظامی استان بیان کرد: این محموله که قرار بود در سه مرحله از استان های اصفهان، خوزستان و نیز یک محموله از خرم آباد به بروجرد جابه جا شود طی یک عملیات موفق با اشرافیت اطلاعاتی مورد حمله قرار گرفت.

قنبری تصریح کرد: در این سه عملیات، هم خودروهایی که مواد مخدر در آن ها جاسازی شده بود توقیف و هم سه باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم شد.

وی عنوان کرد: 60 درصد این محموله 300 کیلویی به قصد استان و 40 درصد از آن به برای خارج از استان  تهیه شده بود.

فرمانده نیروی انتظامی استان افزایش توزیع مواد مخدر در کشور که یکی از اهداف جنگ نرم دشمنان بر علیه کشور است افزود: پایین آوردن قیمت مواد مخدر در خارج از مرز های کشور و افزایش سطح زیر کشت موا مخدر که از اهداف جنگ نرم دشمنان بر علیه نظام است باعث شده بسیاری از قاچاقچیان با وجود سابقه دار بودن، به دلیل سود آوری کاذب این کار باز هم به سمت این کار کشیده شوند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: موادمخدر لرستان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: